Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

UHD TV série 6 - aktualizace firmware

(Téma vytvořeno: 12-10-2018 07:26 PM)
1211 Zobrazení
technikus
Apprentice
Možnosti

Zdravím,

vlastním TV UE49MU6452 a ta má problém s aktualizací firmware. Resp. problém je takový, že když si daný model vyhledám na webu Samsungu, vidím, že je často nějaký nový firmware. Nicméně když dám na TV Nastavení - Podpora - Aktualizace firmware, hledání projde dokonce, ale nic nového stejně nenajde. TV jsem zkoušel připojit jak kabelem tak přes Wifi, ale beze změny.

Nemáte někdo s tímto zkušenosti?

Funguje vyhledávání aktualizací v pořádku?

Aktualizaci tedy provádím tak, že stahuji daný soubor na ntb a teprve potom jej přesouvám na USB flash disk. 

díky za rady a postřehy 

4 Odpovědi
terichp
First Poster
Možnosti
Ahoj.
Mám stejný problém u TV UE55MU6172. Řešil jsem to o prázninách s podporou Samsung. Na web. stránkách visel nový fw téměř 2. měsíce, ale tv tvrdila, že nic nenašla. Na podpoře mi řekli že tam, odkud si to ta tv stahuje ho dávají asi se spožděním. Tak nevím.
Takře to řeším stejně jako Ty - stáhnu v pc, dám na flešku a upgraduju (zrovna zítra se chystám na další upgrade - fw z 11.10.2018).
Mimochodem, docela mi vadí, že se nedá nikde dopátrat, co ten novější fw opravuje, vylepšuje atd. Na to mi odpověděli, že to taky nevědí.
Asi tak.
technikus
Apprentice
Možnosti

No aspoň v tom nejsem sám.

 

Ten 1250.5 v Tv už mám. Jak je uvedeno, nikde žádný changelog. No hlavní je, že na sérii 6 ještě updaty vycházejí.

JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

Bohužel, tak je to i s mobilama. Nenabízí z 30 procent zařízení, musí se najet do nastavení a aktualizace vyhledávat ručně a u TV neustále někde updatuju přes web->usb.

 

Co se týče changelogu firmware na Samsung TV, nikdy nebyla možnost nahlédnout v EU, ale v US na webu byl vždy otazník a "něco málo" tam napsané bývá :smiling-face: Ovšem tak strasně všeobecně, že je to vlastně stejně jedno....

 

tv.PNG

technikus
Apprentice
Možnosti

U TV nevyhledá ani ručně. Zbývá tak jednou za čas zkontrolovat web daného modelu, pokud je nový fw, stáhnout a instalovat z USB.