Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

UE40NU7122 csatornalista

(Témakör létrehozásának dátuma: 14-12-2018 09:54 PM)
11616 Megtekintések
ibakt
Journeyman
Beállítások
 
 

Helló! Vásároltam egy UE407122 típusú készüléket és az a problémám hogynem tudom a csatornalistát szerkeszteni a nekem megfelelő sorrendbe, valamint csatornát sem enged törölni a listából egyszerűen nem találok Törlés jelzést... Megköszönöm a segítséget, üdv!

15 Válaszok
Megoldás
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia!

 

Magyarországon a csatornalisták a szolgáltatók áltla előírt sorrendben jelennek meg, ezért javasolt a Beállítások-Adás-Szakértői beállítások útvonalon az ország beállítást módosítani Észt országra és egy automatikus hangolást elvégezni, így az említett beállítási pontok aktivvá válhatnak.

 

Jelezheted észrevételed ügyfélszolgálatunknak a díjmentes 06-80-726-7864 telefonszámon, így technikusaink egyike rácsatlakozhat a tévére és segíthet a művelet elvégzésében.

 

Üdv!

ibakt
Journeyman
Beállítások

A technikus távkezeléssel csinált egy szoftvefrissítést és minden működik mint a karikacsapás!

Köszi!

Mkopasz
First Poster
Beállítások

sziasztok,

vásároltam egy samsung ue65ru8002 készüléket és nekem is ez a problémám.

Nekem a beállítások/adás/szakértőiben nincs opció, ahol országot lehetne állítani, a szoftver frissítésre azt írja, hogy a legfrissebb van rajta 1303.
Ez esetben mi a teendő?

köszi!
Ádám

0 tetszik
ibakt
Journeyman
Beállítások

Helló! Javasolnám hogy telefonon vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, az operátor majd segít a probléma megoldásában. Üdv.

 

0 tetszik
Cerberus45
First Poster
Beállítások

Szép jónapot!

Nekem hasonló problémám volt a nu7122-es tv-vel.

Az igazi megoldás nem az Észtország választás hanem az automatikus hangolásnál az egyéb szolgáltatót kell kiválasztani és teljes keresést csinálni.Ezután már lehet a csatornalistát mődosítani,átrendezni felülírni.A "beállítások-adás-szakértői beállítások-csatornalista átvitele-exportálás" menüpontban USB-re kiírni a csatornákat. Szerkeszteni a ChanSort nevezetű programmal lehet számítógépen és utána ugyanazon menüpont importálás menüpontban USB-ről felülírható a csatorna sorrend.Nekem így működik azota is.Sok sikert hozzá.

0 tetszik
ibakt
Journeyman
Beállítások

Helló! 2018-ban vásároltam a készüléket, akkor kellett hozzá a telefonos operátori beavatkozás mert egy szoftver frissítést kellett elvégezni rajta, azután lehetett a csatorna listát variálni. Azóta is hibátlanul működik. Üdv.

0 tetszik
fater0
First Poster
Beállítások

0üdvözlöm meg csináltam müködik viszont az ékezetes betük csatorna lista nehezen olvasható ?

 

0 tetszik
Members_gcyeavX
Student
Beállítások

Nekem az a gond a NU7122 menübe nem jelenik meg.  átvitele exportálás menüpont usb re

0 tetszik
TothB
Samsung Expert
Beállítások

Szia, 

Szerintem vedd fel a kapcsolatot az ingyenesen hívható ügyfél-szolgálattal.
Szerintem Ők tudnak majd neked is segíteni.

0 tetszik