Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

UE40NU7122 csatornalista

(Témakör létrehozásának dátuma: 11-12-2018 10:58 AM)
12528 Megtekintések
ibakt
Journeyman
Beállítások
 
 

Helló! Vásároltam egy UE407122 típusú készüléket és az a problémám hogynem tudom a csatornalistát szerkeszteni a nekem megfelelő sorrendbe, valamint csatornát sem enged törölni a listából egyszerűen nem találok Törlés jelzést... Megköszönöm a segítséget, üdv!

Ugrás a megoldásra
15 Válaszok
Gyeni
First Poster
Beállítások

Észt ország választása esetén, nem lehet az HBO GO alkalmazást telepíteni...

 

0 tetszik
Cerberus45
First Poster
Beállítások

Helló!

A megoldás,hogy újra kell hangolni a TV-t úgy,hogy a régió beállítást Szlovákiára állítani és a keresésnél a más szolgáltatót választani és teljes keresést csinálni.Ezután már le lehet szedni a csatornalistát és szerkeszteni a Chansort cstornalista szerkesztővel és visszatölteni mert ott lesz a menüben a csatornalista átvitele.A nyelv beállítása természetesen magyar legyen és a hangolás után mindenhol át kell állítani a hang és felirat nyelvet magyarra.A Szlovák beállítással az idő(óra) is egyezni fog mivel azonos időrégióban vagyunk.

Természetesen ez nem csak a Samsung hanem az LG TV-kkel is működik.

Sok sikert

0 tetszik
Cerberus45
First Poster
Beállítások

Üdv.

Az egyel lejjebbi hozzászólásra válaszolva írtam egy jobb megoldást(Szlovák régió választás) ami orvosolja a problémát.

Sok sikert

0 tetszik
Lime G
Student
Beállítások

Üdv! Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, mert igen régi a hozzászólás. A Samsung Led tévék csatornáinak törlésének leírását sehol nem találtam. Hosszas kutakodás után jöttem rá, hogyan is kell törölni egyszerűen a duplikált vagy nem nézett csatornákat. A tévé távirányítóján van egy "smart" gomb, színes, kis hatszögű középen. Azt megnyomva a Smart Hub felületet érjük el, ahol is rámegyünk a "csatorna" ikonra. Itt a távirányító zöld "B" gombjával másodpercek alatt törölhetjük a számunkra szükségtelen csatornákat. Remélem tudtam segíteni!

 

0 tetszik
Lime G
Student
Beállítások

Üdv! Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, mert igen régi a hozzászólás. A Samsung Led tévék csatornáinak törlésének leírását sehol nem találtam. Hosszas kutakodás után jöttem rá, hogyan is kell törölni egyszerűen a duplikált vagy nem nézett csatornákat. A tévé távirányítóján van egy "smart" gomb, színes, kis hatszögű középen. Azt megnyomva a Smart Hub felületet érjük el, ahol is rámegyünk a "csatorna" ikonra. Itt a távirányító zöld "B" gombjával másodpercek alatt törölhetjük a számunkra szükségtelen csatornákat. Remélem tudtam segíteni!

0 tetszik
Members_TBXTaP3
First Poster
Beállítások

Ez a megoldás működik!! Köszönöm!!

 

0 tetszik