Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

TV nenajde externí HDD

(Téma vytvořeno: 26-09-2020 11:40 AM)
1663 Zobrazení
Daya13
Student
Možnosti

Ahoj, vlastním TV Samsung - UE40MU6172 a používala jsem externí HDD ke sledování filmů. Bohužel poslední dny mi tento HDD tv nechce vůbec načíst. Zkusila jsem disk už několikrát zformátovat a to jak na exFat, NTFS, tak i fat32. Nepomohlo nic. Klasickou flashku tv najde, disk zkrátka nevidí. V pc bez problémů. 

Děkuji za rady. 

0 Like
5 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Zdravím @Daya13 

 

Na jakém kabelu máte napojeny disk do TV ? Je to originál kabel co byl k disku ? Nemáte nějaký prodlužovací kabel ? Je možné že disk nemá dostatečný proud z USB portu a nedojde k roztočení disku. Nebo disk se tváří fyzicky OK a vypadá to na SW problém ? Zkoušel jste reset Smart hubu ?


fajn-Snek-podpis-B


Daya13
Student
Možnosti

Zdravím, je to kabel, co byl u disku. A disk normálně fungoval, nevím, co se stalo, že z ničeho nic ho tv nenačte. Disk svítí, otáčí se, v tom problém nevidím. Reset jsem dělala, nic. 

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

A můžete odzkoušet jiný externí disk ? Zkoušela jste všechny USB porty?


fajn-Snek-podpis-B


Machec
First Poster
Možnosti
Mě osobně disk udělal to stejné, po nějaké době se přestal načítat. Nakonec jsem po dlouhém bádání koupil kabel co jde ze dvou usb portů do jednoho disku a už mi vše jede bez problémů dva roky. Odborníci tvrdí, že to není možné, aby dva porty napájely jeden disk, ale asi se budou muset něco přiučit, protože to prostě bez problémů funguje.
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Daya13  je to jak jsem říkal a jak píše kolega @Machec - vyzkoušejte zdvojený kabel pro disk, mohlo by to pomoci s napájením. Třeba tento jestli sedí rozhraní.

 

Mám asi 3 externí disky, a 1 mi s TV také nepracuje korektně


fajn-Snek-podpis-B


0 Like