Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Timeshift u podporované televize QE65QN85C

(Téma vytvořeno: 07-04-2024 07:04 PM)
144 Zobrazení
Members_BeLdG3C
First Poster
Možnosti

Timeshift u podporované televize QE65QN85C 2023 veze - píše Není k dispozici, připojen otáčivý disk přes USB, lze z něj přehrávat takže je funkční a připojen, ale Timeshift nikde a to by měl být u verze C podporován. Nevíte někdo co s tím?

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
OXO37
Helping Hand
Možnosti

Pravděpodobně máte disk se souborovým systémem NTFS. Z něj číst umí, ale zapisovat ne. Zkuste použít souborový systém exFAT.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

6 Odpovědi
Řešení
OXO37
Helping Hand
Možnosti

Pravděpodobně máte disk se souborovým systémem NTFS. Z něj číst umí, ale zapisovat ne. Zkuste použít souborový systém exFAT.

Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Dobrý den, potvrzuji kolegova slova - zkuste exFAT formát HDD...
0 Like
Emmet_B
Pioneer
Možnosti

To není souborovým systémem, na NTFS dřív běžně zapisovaly.

To je tím, že funkce nahrávání a timeshift byly od ročníku 22' z TV odebrány.

0 Like
OXO37
Helping Hand
Možnosti

Máte pravdu, dříve na NTFS linux zapisoval bez problému (a dodnes třeba set-top-boxy to umí). To bylo v době, kdy si Microsoft exFAT syslil pro sebe. Od té doby, co licenci uvolnil, se už výrobcům zařízení nechce implementovat složitý NTFS šitý na míru Windows (oprávnění, ...). Na TV Samsung z roku 2019 už disk NTFS nic nenahrajete. Musí být exFAT. To mám vyzkoušeno. Občas jsem nucen rodinnému příslušníku nahrávat díly přiblblého nekonečného seriálu (asi Nova).

0 Like
Emmet_B
Pioneer
Možnosti

To si nemyslím.

Na TV 21' nahrávám na NTFS disk.

0 Like
Members_BeLdG3C
First Poster
Možnosti

Děkuji za Tip, s tímto jsem si nehrál a byl jsem nadšený že mám řešení. A ejhle nic. Stejný výsledek. Vím že TimeShift u verzí 2022  - označení B není dostupný stejně jako nahrávání na disk. U předchozí verze 2021 A bylo obojí, proto jsem si počkal na C a zde je podle parametrů Timeshift k dispozici, náharávání už nikoliv. Tak jak tedy?

 

0 Like