Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung led tv képhiba

(Témakör létrehozásának dátuma: 06-11-2018 03:44 PM)
6467 Megtekintések
dropdead177
First Poster
Beállítások

Sziasztok!

 

Adott egy UE49KU6450S  led tv. Az egyik pillanatról a másikra megjelent rajta egy sötét függőleges sáv az alábbi módon.ledtv.jpg

Garancia még van rá! Mi a teendő ilyenkor? Központi szervizt kell hivni vagy a legközelebbit?

Mielőbbi válaszotokat előre is köszönöm!

 

Üdv.:

G. Zsolt

0 tetszik
8 Válaszok
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia Zsolt!

 

Nagyon sajnáljuk a kellemeltenséget.

 

Első sorban javasolt a Beállítások-Terméktámogatás-Öndiagnosztika útvonalon elindítani a Képteszt funkciót, ha itt is látható a sötét sáv, egyértelműen szervizelésre szorul a tévé.

 

Vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal a  06-80-726-7864 díjmentes telefonszámon és munkatársaink segítenek a szervizelési folyamattal kapcsolatosan.

 

Üdv!

 

0 tetszik
AdamSzabo
Voyager
Beállítások

Kedves Zsolt!

 

A tévékészülék háttérvilágításának egyik szegmense ment tönkre, ez diagnosztika nélkül is biztosra mondható. Mindenféleképp érdemes javíttatni, amíg még érvényes rá a garancia, mert akár drága is lehet a javítás. Hogy hova kell vinned pontosan a készüléket, azt az ügyfélszolgálatosok tudnak neked segíteni (lásd Tibor által megadott telefonszám), azonban az általánosan elmondható, hogy a garancialevélre rá van írva, hogy hiba esetén kit/mit kell felkeresni, és hogyan tudod érvényesíteni a garanciát. Például ha nagyobb viszonteladónál vásároltad a készüléket, akkor az a legvalószínűbb, hogy hozzájuk kell bevinned a televíziót.

 

Üdv,

Ádám

bogizoli
Student
Beállítások

Sziasztok!

Két éve vásárolt UE49MU6452 modellel van képprobléma. Fekete foltok jelentek meg alul szép sorban. Kiterjesztett garanciával kérhetek-e javítást?
Előre is köszönöm a választ!20201228_114727_001.jpg

0 tetszik
TothB
Samsung Expert
Beállítások

Teljesen egyetértek,
Valószínűleg egy LED kiment az EDGE LED megvilágításból.
Én mielőbb felvenném a kapcsolatot az ügyfél-szolgálattal ameddig van a készülékre garancia.

0 tetszik
TothB
Samsung Expert
Beállítások

Szia,

Szerintem neked is érdemes lenne felvenni a kapcsolatot az ügyfél-szolgálattal.
Amit érdemes kipróbálni:
-beépített tesztképeken is látszik a hiba? -> ha igen jó ha van róla fotó ha esetleg be kell küldeni.
-Illetve készítsd elő a TV papírjait.


0 tetszik
bogizoli
Student
Beállítások

Igen, a tesztképeken is látszik, de nem ilyen erőteljesen és oldalról jobban látható. 

Köszönöm a választ!

0 tetszik
MateMi
Navigator
Beállítások

Kedves 

 

Javasolnám én is, hogy fordulj az ügyfélszolgálathoz:

telefon : 0680 726 7864

Hétfőtől péntekig 8 és 18 óra között

vagy online

https://www.samsung.com/hu/support/contact/#onlinesupport

0 tetszik
Katalin3
First Poster
Beállítások

Szia Ádám! Az én tévémnek is pont ilyen hibája van. Viszont már rég nem garanciális.  Megtudnád mondani, körülbelül mennyi lehet a javítása? 

 

0 tetszik