Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

QN95A probléma

(Témakör létrehozásának dátuma: 27-01-2022 08:56 AM)
436 Megtekintések
Kaláris
Explorer
Beállítások

Most vettünk QN95A tv-t. Szeretném megkérdezni, hogy miert van az a jelenseg, hogy időnként kép és hang megszűnik a képernyő fekete lesz 4-5 másodpercig. Azt látom, hogy képernyővédő van beállítva, de ha azt kikapcsolom akkor is van ez a jelenség.

17 Válaszok
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Szia,

Naprakész a készülék firmware?

Kaláris
Explorer
Beállítások
Igen.
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Az általad leírt jelenség a készülék felhasználói felületét is érinti vagy csak az adást/forrást?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Kaláris
Explorer
Beállítások
Szia! Eddig csak akkor láttuk, amikor az adás ment. Samsung ügyfélszolgálat távolról belenézett, szerinte a tv-nek nincs baja. Szolgáltatónak is jeleztem, tegnap hoztak új mediaboxot. Sajnos nem váltizott semmi.
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Próbálom megfordítani a kérdést: Meg tudsz nyitni bármiféle menüt vagy beállítást a készüléken, amikor a leírtak játszódnak le?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Kaláris
Explorer
Beállítások
@RozvM Köszönöm, hogy segítesz. Nem tudok semmit megnyitni, azért nem, mert pár másodpercig tart , már jön is vissza ķép. Ma kétszer volt az esemény, bekapcsolás után kb. 1 óra telt el.
0 tetszik
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Gyári visszaállítást végeztél a készüléken? Másik HDMI kábellel próbáltad? 

Illetve azt meg tudod csinálni, hogy kizárva a HDMI-t, bármilyen streaming platformot elindítasz? HBO GO, Netflix, és úgy nézni egy darabig, hogy jelentkezik-e a probléma? De lehet Youtube is. 

 

Kaláris
Explorer
Beállítások
Tiborko@ Igen, mindent megcsináltam, amit felsorolsz. Tegnap a vezetéknélkülit vezetékesre állítottam. 12 órán keresztül úgy tűnt, hogy az jó lesz. Ma reggel megint ismétlődött, elment kép és hang. Most HDMI2-be tettem, várok mi történik.
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

@Kaláris 

Azóta kiújult az említett jelenség?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!