Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Problém s rámem televizoru Samsung 55 palců TV

(Téma vytvořeno: před 4 týdny)
343 Zobrazení
Behcet_Yula
First Poster
Možnosti

Hello, I feel incredible sadness and regret for being a Samsung frame TV user. The TV broke after less than a month. The remote had a problem with detection delay, not being detected at all or stuck. After contacting them they sent a new remote. The new remote had the same problem. They then connected remotely and tried to fix the problem. Again, the problem was not resolved. Technical service arrived. They made a few adjustments and it still didn't work. Then they wanted to replace the parts. While this is happening, the TV is only a few months old. They never try to change it. It was said that a part needed to be replaced. It was said that the Bluetooth cable and remote control needed to be replaced. It changed and the problem remained the same. They said these parts were problematic and replaced them again. The problem is still the same. The part was replaced again today and the problem is still the same. They keep saying that the TV cannot be replaced and a part must be replaced. Is it possible to have such a service and such a service concept? If Samsung were a consumer, would they accept this treatment? Samsung is a shame.

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
piters50
Pathfinder
Možnosti
Děkuji za reakci, poresil jsem to s kolegou na call centru.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

8 Odpovědi
AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

Dobrý deň @Behcet_Yula , vaša skúsenosť ma veľmi mrzí. Prosím uveďte mi do správy vaše kontaktné telefónne číslo, na ktoré vás môžeme kontaktovať. Celú situáciu overíme v servise a zdelíme vám aktuálne možnosti ohľadne opravy vášho TV Samsung. 

Ďakujem za pochopenie. 

0 Like
piters50
Pathfinder
Možnosti
Dnes jsem rozbalil novou samsung frame a panel samé čmouhy. NOVÝ. Panel zabalený ledabyle jen omotany nějakou fólií. Prostě šok.
A to jsem koupil nedávno the sherif vystavený kus a ten neměl na sobě ani smitko.
Když se daří... jak to čtu, když bude problém radši vyhodit než ztrácet čas se servisem.
0 Like
AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

Dobrý deň @piters50 , vzniknutá situácia ma veľmi mrzí, bohužiaľ diagnostika je v tomto prípade na mieste. Neváhajte sa obrátiť na svojho predajcu, prípadne využite služby servisu Samsung

0 Like
piters50
Pathfinder
Možnosti
Zkusil jsem po zavolání počkat na reakci prodejce, ofiko samsung web. Bude to týden a přišel jen v pondělí email ať pošlu fotky a mrtvo. Žádná reakce, email, nic. Prostě zkouška jak reaguje samsung podpora, servis atd. A nenapadá mne jedině slušně slovo.
Navíc, koukněte co vše slibuji na webu že dostanete k samsung frame tv v rámci koupě přímo na webu samsung.)))
A pak vám pošlou holou TV, beze slova vysvětlení že třeba to co slibují při prodeji není pravda.
Ale to nejde, nikdo by to pak nekoupil , myslím hlavně kvůli tomu, že to co slibuji v ceně produktu pak nejde ani objednat extra zvlášť. 20240505_095136_1000035622_1714895497.jpg20240505_095127_1000035620_1714895488.jpg20240505_094933_1000035614_1714895375.jpg
0 Like
AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

@piters50 o akého predajcu sa jedná? Pokiaľ v takomto stave prevezmete od predajcu produkt, je nevyhnutné s nim pri vzniknutých problémoch komunikovať. Neváhajte ich teda telefonicky kontaktovať. Pokiaľ komunikujete už so servisom Samsung, kontaktujte zákaznícku linku Samsung na bezplatnom telefónnom čísle 0800 726 786. Pevne verím, že sa podarí celú situáciu vyriešiť k vašej spokojnosti. 

 

0 Like
piters50
Pathfinder
Možnosti
Samsung.cz ofiko web))) A legrace je ta, když bych chtěl vrátit tv, tak v akci 2+1 vyšla tato tv za 1kč.
Jsem rád, že aspoň ty zbylé dva produkty jsou v pořádku .s linkou jsem komunikoval už v sobotu a že se někdo ozve.ozval se v pondělí, fota jsem odeslal dle pozadavku a dále nic. Půjde někde do garáže tam se to ztratí, jen mne mrzí, že franciza je solidnejsi než oficiální hlavní distributor pro ČR.
0 Like
AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

@piters50 rozumiem, bohužiaľ to takto nedokážem posúdiť. Prosím neváhajte mi do správy zaslať vaše telefónne číslo, posuniem váš prípad ďalej. Ďakujem pekne a prajem pekný deň. 

0 Like
Řešení
piters50
Pathfinder
Možnosti
Děkuji za reakci, poresil jsem to s kolegou na call centru.