Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

HBO MAX gond

(Témakör létrehozásának dátuma: 23-03-2022 08:06 AM)
316 Megtekintések
Norodia
Student
Beállítások

Szolgáltatón keresztül fizettünk elő korábban, nem sokkal az HBO Max megjelenése után lemondtuk, előfizettünk közvetlen. De pár napig sajnos a korábbi előfizetéssel néztük a Tv-n..

Viszont a TV-n nincs kijelentkezési opció, csak olyan opció hogy újra előfizetek a samsung storen keresztül, azzal az email-címmel, amivel a tv-re is be vagyok jelentkezve, s amely emailcímmel már rendelkezem előfizetéssel.

Van bármi opció, hogy konkrétan eljussak egy felületre , ahol a korábbi bejelentkezési adatokat törlöm, beírom az új emailcímet, jelszót és használom a szolgáltatást? Hisz elvben ez lenne az HBO Max lényege, nézhetem x eszközön.

Az HBO Max ügyfélszolgálat nem tud segíteni, javasolták töröljem az appot, de a TV nem engedi törölni, mert ajánlott alkalmazás.

Van olyan megoldás, hogy ne kelljen újra előfizessek arra amire már előfizettem?

6 Válaszok
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Szia

Egy asztali böngészőből nyisd meg a hbomax.com-ot

Jelentkezz be a profilodba

Ha ez megtörtént, jobb felső sarok-eszközök kezelése. Ott ki tudsz jelentkezni minden eszközből, illetve törölni is tudod.

0 tetszik
Norodia
Student
Beállítások

Köszönöm, de egy olyan előfizetésből kellene kijelentkezzek ami már nem él, le lett mondva.

0 tetszik
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Ha szolgáltatói oldalról, akkor a szolgáltató tud segíteni. A TV-n az egy app, semmi köze az előfizetéshez. Vagy HBO ügyfélszolgálat.

BarnaKrisz
Apprentice
Beállítások
A TV-n állítsd alaphelyzetbe az HBO Max alkalmazást, vagy töröld és telepítsd újra.
Tiborko
SuperStar
Beállítások

@Norodia 

Szia,

Sikerült a végére járni a problémának?

0 tetszik
madboy9610
First Poster
Beállítások

Szia !

Samsung Smart Tv-m  (ue50ju6800w) elérhető a HBO MAX ?

0 tetszik