Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Hbbtv (červené tlačítko) po nejnovější aktualizaci nefunguje

(Téma vytvořeno: 22-04-2020 06:24 PM)
11202 Zobrazení
KarGab
Student
Možnosti

Dobrý den,

vlastním televizi UE32EH5300W.  Televizi mi nabídla aktualizaci softweru, kterou jsem provedl.

Bohužel po této aktualizaci přestalo fungovat červené tlačítko. (tedy spíše funguje jen na kanálech České televize a to i bez nainstalované aplikace HbbTV).

I když mám aplikaci nainstalovanou a datové toky zapnuté (všechny ostatní aplikace jedou), tak u programu TV Prima mě to funkci červeného tlačítka nenabízí.

Přitom až do provedení aktualizace, vše jelo normálně (tedy až na to, přehrávání HbbTv jelo asi tak 30 minut a pak naskočil živý program). Teď už nejede nic a ani mě to nedovolí aktualizovat software na předchozí verzi 😞

Co s tím?

0 Like
8 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den @KarGab,

 

zkuste prosím udělat reset Smart hubu, znovu stáhnout HbbTV, podle instrukcí ve videu. Poté doporučím resetovat TV z elektrické sítě na pár minut. 

 

Děkuji.

0 Like
KarGab
Student
Možnosti

Vše jsem udělal.

Bohužel situace je stejná. U programů ČT to jede, ale u Primy bohužel nic. Přitom na druhém televizoru doma (také Samsung) to jede v pohodě.

Nejspíš, je to obchodní tah Samsungu, abych si pořídil novou televizi 😞

 

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Pěkný den @KarGab,

 

předám tedy Váš dotaz k prověření.

 

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den @KarGab,

 

Jaký signál/vysílání přijímáte, prosím?

 

Tato TV nedisponuje tunerem DVB-T2 HEVC. Používáte tedy nějaký SetTop box?

 

KarGab
Student
Možnosti

Uživatel


@AndroidGuru  napsal:

Dobrý den @KarGab,

 

Jaký signál/vysílání přijímáte, prosím?

 

Tato TV nedisponuje tunerem DVB-T2 HEVC. Používáte tedy nějaký SetTop box?

 


Přijímám kabelovou televizi UPC. Před aktualizací vše fungovalo normálně. Teď jede červené tlačítko jen u programů ČT. U Primy mi to vůbec nenabízí.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den @KarGab,

 

poprosím Vás o zjištění verze softwaru Vašeho TV. Tyto informace naleznete v Menu televizoru > Podpora > O televizoru/ O zařízení, případně v Menu TV > Podpora > Aktualizace softwaru > Stávající verze a s těmito informaci, prosím, zavolejte na zákaznickou linku Samsungu (telefon 800 726 786), kde se mohou na Vaši TV dokonce vzdáleně připojit a vše podrobně vyzkoušet.

 

 

 

 

AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den @KarGab 

 

prosím, pokud byla pro Vás informace užitečná, můžete ji Přijmout jako řešení?

 

Děkuji.

 

0 Like
nikolatoronova
First Poster
Možnosti

Hezky den včera sem zápal v tv Samsung Hbbtv a nejde nám tlačitko červené můžete mi poradit jak to nastavit moc děkuji Toronova Nikola můžete mi odepsat na emejl toronova.nikola@seznam.cz a poradit s nastavením dekuji

0 Like