Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Fialový flek na obrazovce

(Téma vytvořeno: 24-11-2018 10:36 AM)
35942 Zobrazení
donchiko
First Poster
Možnosti

Zdravím na obrazovce se mi v pravém rohu vytvořil fialový flek.Nevíte jak ho odstranit?

0 Like
48 Odpovědi
PH2020
Student
Možnosti

 Fleky mají všechny LED TV, je to problém technologie. QLED je zase jen LED, takže problém zůstává. Řešení je koupit OLED TV, je to sice poměrně nová technologie, ale obecně se tvrdí, že ani clouding a ani fialové fleky by se na těchto TV vytvářet neměly. LG je pak samozřejmě špička mezi OLED TV.

0 Like
venca
Apprentice
Možnosti
Nezáleží na značce, ale jakou technologií sis vybral, LED podsvícení je největší zlo co mohlo vzniknout. To vám řekne i každý opravář. Mám už dva roky LG oled a neskutečný obraz bez vad.
0 Like
superkutil
Journeyman
Možnosti
Mám několik LED TV a jen ten Samsung má ty fleky. Máme u klientů a ve firmě LED monitory a TV a taky fleky nemají.
0 Like
PH2020
Student
Možnosti

Obecně platí, že čím větší uhlopříčka, tím větší je šance, že se vytvoří fleky. Clouding je údajně problem od ohlopříčky 80 palců. Na fórech o cloudingu píšou že mají fleky všechny značky LED TV. Pokud Led TV fleky nemá, tak buď se teprve objeví a nebo je to štěstí na kus. U LED monitorů jsem taky o flecích neslyšel. Každopádně koupit si LED TV znamená být ve strachu, že se fleky objeví... a ty se na 90% dřív nebo později bohužel objeví 🙂

0 Like
frn19
First Poster
Možnosti

Me Too. Starší model UE-40... Brzy po zakoupení se mi objevil menší flek obdobného typu. Nechal jsem to ještě nějakou dobu, stále se to zhoršovalo, až se nedalo na hokej koukat ( tam se to projevilo nejvíce).  Před koncem záruky jsem to nechal opravit - výměna LCD panelu. Vydrželo to tentokrát déle, ale už se zase začal objevovat flek i u vyměněného panelu - ten už je ze záruky. Takže závada výrobní a typická, takže ne, že to u Samsungu neznají...

0 Like
MichalCZ40
Student
Možnosti

To si děláte srandu?! Samsung jsem bral jako prémiovou značku. Zřejmě se vrací zpět do svých začátků, kdy vypálit CD na čisté médium od Samsungu bylo hraní ruské rulety. Pokud máte vadné LED podsvícení z výroby a zjevně se o tom ví, měli byste způsobenou škodu řešit. Automobilky to řeší svolávacími akcemi, ocenil bych bezplatnou výměnu LED podsvícení.

0 Like
MichalCZ40
Student
Možnosti

Od Samsungu si už nekoupím ani ponožky !!!

0 Like
Rolfen
First Poster
Možnosti

Tak se také přidávám, na cca 5 let staré TV od Samsungu fialové fleky 😫

A ani mě už nic od Samsungu nesmí do baráku! Kdyby to byla podřadná a levná značka. Ale člověk si připlatí právě za rádoby kvalitní značku a ve finále to je takovej šmejd!!! Už v záruce byla 2x na reklamaci a teď ještě tohle...Však taky kudy chodím, tudy „chválím" a rozmlouvám Samsung, jak jen to jde.

0 Like
superkutil
Journeyman
Možnosti
Nejhorší je přístup servisu. Je to konstrukční chyba, kupte si novější TV. Je po záruce a tak se Samsung zříká jakékoliv odpovědnosti.
0 Like