Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Zkušenosti ze servisem

(Téma vytvořeno: 26-11-2018 12:15 PM)
1204 Zobrazení
alrah
Pathfinder
Možnosti

20181124_222856.jpgMáte někdi skušenosti s servisem premium u qled tv??? Tohle mi začala dělat o víkendu....

0 Like
4 Odpovědi
JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

Tady není co řešit. Rovnou kontaktuj servis. Nejúčinnější metoda je přímo v Samsung TV v nastavení, kde kontaktuješ podporu. Oni ti zavolají zpět, jelikož QLED má fakt premiový přednostní servis. Zkoušeno 2x. :winking-face:

0 Like
alrah
Pathfinder
Možnosti

Nahlasil jsem to v sobotu... Zatím nic... Vypada to jako by podsvětlení na v místě fleku nefungovalo... V zavislosti na obraze to jde videt méně nebo více ale pořád to tam je....

0 Like
Tomi3
First Poster
Možnosti

Já včera nahlásil na linku myQLED, že potřebuju vyreklamovat část stojanu ( pořádně nedrží plastová krytka ). Dnes se mi ozval velice ochotný pán se kterým to teď budu řešit. 

Jinak mi všichni říkali, že se nahlásí oprava a technik od Samsungu přijede až domů k televizi. Ve vašem případě by měl asi naznat, že to na místě neopraví a televizi vzít s sebou na opravu. Zároveň by Vám měl nechat nebo zajistit náhradní QLED.

0 Like
alrah
Pathfinder
Možnosti

No u mě je to jinak, těžké zklamání z marketingu Samsung. Servis se ozval dva pracovní dny po nahlášení poruchy. Technik na druhé straně byl na pohodu. Televizi si odvezou, ale kdy neupřesnil, možná dnes, možná zítra, až někdo pojede přes Břeclav. Televizi odvezou, bude to lepší než experimentovat u mě doma. Muže to být panel, ale taky nějaká elektronika co řídí podsvětlení, už se s tím setkali. Takže prémium servis je, že až někdo pojede přes Břeclav? Náhradní televize qled je na jihomoravský kraj je jedna, tak qled nahradní nedostanu atd.… Prémiový servis si představuji jinak! Nahlášení ok, zpětná reakce servisu ok, ale pak už ne

"Ještě že nejde o život, protože jinak jde o *hóv*" 🙂

0 Like