Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Utracony internet

(Temat utworzony: 17-04-2017 07:48 PM)
2507 Wyświetlenia
Milka
First Poster
Opcje

Witam, posiadam telewizor samsung UE40J5200 mam go około roku i cały czas był podłączony pod bezprzewodową sieć i nie było żadnego problemu, ale niestety tydzień temu przez smart hub nie mogłam sie z niczym połączyć, a następnie wyskoczył mi komunikat o tym, ze nie mam podłączonego internetu, gdy próbuje sie połączyć nie wyskakują mi żadne sieci, dodam że na kazdym innym sprzęcie wi-fi działa poprawnie, co mam zrobić w takiej sytuacji ?

0 Like
2 Odpowiedzi
MichałL
Pathfinder
Opcje

Hej @Milka

 

Spróbuj wykonać reset telewizora w Menu>Pomoc Techniczna>Diagnostyka>Resetuj, jeśli to nie pomoże to wtedy sprawdź czy masz aktualną wersje oprogramowania w Menu>Pomoc Techniczna>Kontakt z firmą Samsung tam będzie podana wersja oprogramowania u Ciebie powinna być T-N14MJDEUC-1117.0. Jeśli masz najnowsze oprogramowanie to kontaktuj się z infolinią w celu zgłoszenia usterki pod numerem 801 172 678 lub 22 607 93 33.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
0 Like
szalony666
Explorer
Opcje

Reset potem aktualizacja, którą ściągniesz ze strony samsung i zacznie znowu śmigać.

Zrób tak

-reset

-aktualizacja przez usb

i dopiero konfiguracja.