Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

TV UE55NU7102K jak sterować za pomocą smartfona

(Temat utworzony: 06-12-2018 11:28 PM)
1970 Wyświetlenia
pablo81
Journeyman
Opcje

Jak sterować tym telewizorem za pmocą smartfona innej marki niż samsung? Czy są jakieś aplikacje które pozwalają połączyć sie z tym telewizorem i sterować nim jak pilotem za pomocą smartfona? Próbowałem z aplikacją Smart View ale albo w ogole nie widzi telewizora albo nie może się z nim połączyć...:face-with-rolling-eyes: . Czy jest jakaś możliwośc sparwoania tego modelu ze smartfonem ?

0 Like
23 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jest sporo takich aplikacji do sterowania TV Samsung tutaj

0 Like
pablo81
Journeyman
Opcje

No sprawdzałem juz kilka  i żadna właśnie w moim przypadku nie chce działać 😞 Myslałem że ktoś może miał podobny problem i znalazł działającą aplikację bądź powód dlaczego te firmowe samsunga aplikację nei zawsze działają.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@pablo81Ale nie napisałeś jaki masz telefon marka/model ? Jutro mogę sprawdzić na HTC ONE SV jakąś aplikacie u siebie.@

0 Like
pablo81
Journeyman
Opcje

No właśnie chinszczyzna... Vernee ;/

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

I tu może być problem ale są apki ze sterowaniem po wifi

0 Like
pablo81
Journeyman
Opcje

No właśnie jedynie przez wifi próbuje bo sie okazało ze mój tv nie ma bluetooth, więc wifi to chyba jedyne rozwiązanie jeśli coś ma działać z nim

0 Like
pablo81
Journeyman
Opcje

Byłoby super gdyby coś jednak udało się w tym temacie osiągnąć

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pozostaje ci probować coś samenu dopasować raczej my mamy tu telefony Samsung i raczej nikt tu szybko nie trafi z takim samym chińczykiem.

0 Like
pablo81
Journeyman
Opcje

 Próbuje, taka apka Smart control dość wypasiona z wieloma Funkcjami nawet pokazuje mi że połączyła się z telewizorem ale zero reakcji na pilota... A może coś w ogóle źle robię  już sam nie wiem

0 Like