Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telewizor UE40ES6800 nie łączy sie z bezprzewodowym internetem

(Temat utworzony: 05-11-2017 12:20 PM)
4635 Wyświetlenia
Rotcart
First Poster
Opcje

Witam, posiadam telewizor UE40ES6800, który, jak już wcześniej wspomniałem, nie łączy się z Livebox'em. Kilka lat temu (trochę już ma ten telewizor) było wszystko ok, ale posiadałem wtedy router tp-link. Dodam, że dopiero teraz telewizor sam znajduje dostępne sieci - było dużo męczenia z tym: aktualizowałem oprogramowanie poprzez USB (oczywiście za pierwszym razem nic się nie działo, sam czarny ekran, więc musiałem wyłączyć telewizor i jeszcze raz spróbować), gdy już się zaktualizował w końcu wyszukiwał wszystkie sieci dostępne, przed tym nic nie wyszukiwał lub po wejściu w ustawienia sieci i wciśnięciu uruchom  wyszukiwało chwilę czasu i wracało po prostu do tego pierwszego etapu, gdzie należy wcisnąć 'uruchom'. Piszę o tych rzeczach, żeby pokazać, że owy telewizor jest bardzo problematyczny. Liczę na pomoc, pozdrawiam.

 

@edit

Ohoo, kolejny problem znalazłem! Chciałem sprawdzić czy będzie Internet, gdy przeniose telewizor do pokoju, w którym jest Livebox i podłącze go do niego, a tu takie nieszczęście.. Teraz telewizor zacina się, gdy chce otworzyć smart hub. Chwilę szuka i to wszystko, nie chce się uruchomić.

0 Like
10 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Gdy podpinasz kablem, to czy tv jest widoczny na pierwszej stronie liveboxa?
Czy probowałeś przywrócić liveboxa do ustawień fabrycznych?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like