Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telewizor nie może połączyć się z internetem

(Temat utworzony: 26-01-2017 08:47 PM)
113260 Wyświetlenia
MateuszE
First Poster
Opcje

Witam,

W tym tygodniu zakupiłem telewior  SAMSUNG Model: UE40K5572SU. Na chwilę obecną każda próba połaczenia się z siecią WiFi nie dochodzi do skutku(Telewizor widzi sieć, ale nie może się z nią połączyć). Próbowałem rozwiązać problem poprzez przywrócenie ustawień fabrycznych - niestety nie przyniosło to żadnego rezultatu. Ponadto w pierwszy dzień użytkowania łączył się on bez problemu z siecią. Proszę o jakieś sugestie jak rozwiązac ten problem

 

Pozdrawiam

149 Odpowiedzi
yRb
Explorer
Opcje

Witam.

Spróbuj odłączyć od sieci wszystkie  urządzenia, a następnie na nowo skonfiguruj połączenie telewizora z siecią WiFi. Jeżeli w takim układzie sieć zadziała to prawdopodobnie wystąpił konflikt adresów IP. 

Mam nadzieję że pomoże. 

Gelus12
First Poster
Opcje

Witam, czy problem został rozwiazany?

Od jakiegoś czasu mam problemy z podłaczeniem przez router do internetu TV Samsung 50JU....

strasznie kiesko to wygląda TV albo podłącza się i muli, albo wyświetla bład MAC, albo po prostu nie łaczy się z routerem mimo ustawionego adresu IP i hostname na routerze

Spędziłem już nad tym tyle czasu,że powinni mi sapłacić Ci z Samsunga....

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A próbowałeś połączyć przez inny punkt dostępowy, np. stworzony na telefonie komórkowym? To pozwoli na eliminację błędów z połączeniem po stronie TV.

Dodatkowo sprawdź aktualność oprogramowanie w tv, ale z tą dostępną na stronie wsparcia twojego modelu. Gdy masz starszą uaktualnij.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
kmm191
First Poster
Opcje

Dzień dobry.

Od roku mam tv Ue49mu6442uxxh version 03, zmienilam operatora sieci i nie mogę polaczyc tv z internetem. Na wszystkich urządzeniach polaczenie jest. Próbowałam podłączyć tv nie tylko przez Wi-Fi ale też przez kabel sieciowy z routera. Tv ciągle wskazuje brak połączenia. Resetowalam tv do ustawień fabrycznych,jednak nie pomogło. Co może być przyczyną? Bardzo proszę o pomoc.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kmm191A jaki masz router model/marka ?

0 Like
kmm191
First Poster
Opcje

Up link model WR1200AC

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kmm191A wcześniej miałeś ten router ? czy łączy się z samym TV a nie widać połaczenia z internetem ?

Masz tutaj najnowszy firmware do twojego routera klik

0 Like
kmm191
First Poster
Opcje

Nie wcześniej miałam inny. Korzystam teraz z zupełnie innej firmy. Niepokojące jest to ze inne urządzenia czyli telefony,drugi tv,komputery bez problemu sie polaczyly po wpisaniu hasła a w tv samsung jest brak polaczenia. Czy prędkość internetu moze miec wplyw na brak połączenia? Chociaż pewnie nie bo mam 10letniego laptopa i on laczy sie z siecia bez problemu

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kmm191Zaktulizuj firmware routera jak masz starszy on rozwiązuje problem z szyfrowaniem tu moze być problem.

0 Like