Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Asystent Bixby w telewizorach?!

(Temat utworzony: 16-11-2017 09:00 AM)
701 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Pytanie do specjalistów z Samsunga.

Czy wiecie już coś na temat dodania asystenta głosowego Bixby do menu telewizorów? Z informacji dostępnych w sieci wiadomym jest, że samsung zarejestrował już znak “Samsung Connected Life with Bixby". To tu: https://www.tmdn.org/tmview/get-detail?st13=EM500000017482449

samsung-bixby.png

 

I czy możliwy termin zaprezentowania usługi to styczeń 2018 na CES?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
4 Odpowiedzi
MateuszS
Navigator
Opcje

Cześć Szewcu72

 

Takich informacji jeszcze nie posiadamy. Jak tylko coś dostaniemy to przekażemy.



Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Aro17
Voyager
Opcje

Witam,

Jest coraz więcej informacji dotyczących asystenta Bixby, ale są mało precyzyjne. Ów asystent ma się pojawić w menu TV, ale nie wiemy jakich. Może się wiecej wyjaśnić po targach w 2018 roku. Z tego co wiem mają być dwa języki: koreański (?) i angielski. Bixby działa już w nowych i najnowszych smartfonach, z lepszym lub gorszym skutkiem

0 Like
szalony666
Explorer
Opcje

Nie podano dokładnej daty wprowadzenia asystenta. Gdzieś słyszałem, że nie będzie języka Polskiego.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Co do języków, to jedyna informacja jaką podano, to że wystartuje w języku angielskim i koreańskim, nic o nieobsługiwanych nie wspomniano. A teoretyczny termin zaprezentowania usługi to styczeń 2018, ale w kwestii prezentacji to tylko teoria.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like