Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania dla telewizorów - gdy widzicie nową - piszcie, podając numer wersji i model TV.

(Temat utworzony: tydzień temu)
109 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

UWAGA posiadacze modelu Q7F!

Pojawiła się właśnie nowa aktualizacja dla tego modelu oznaczona numerem 1151.1

Telewizor jeszcze jej nie widzi, ale możecie ja pobrać z tego linku http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_PL&CttFileID=6878776... i samodzielnie zainstalować z pendrive.upgrade.PNG

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
878 Odpowiedzi
mover2002
Pioneer
Opcje

Witam, telewizor Q67RAT oprogramowanie 1420. Zauważyłem że przy wyborze źródła dźwięku pojawiła się nowa opcja  TV + AV Soundbar, jest to nowość, wcześniej tego nie było, jak sprawuje się taki wybór, są jakieś minusy?

0 Like
krzysiek68
Pathfinder
Opcje

Nie ma. 

0 Like
MatiJ
Expert
Opcje

Cześć,

@mover2002 Opcja o której piszesz to Q-Symphony. Modele serii "R" nie wspierają tej funkcji, więc zakładam jakiś błąd.

0 Like
Piotr1969
Pioneer
Opcje
Dzień dobry 

Znajomi mieszkają w Belgii, ale kupili telewizor w Polsce. Zabierają go za parę tygodni.

Czy konieczne jest uruchomienie go i ściągnięcie dostępnych aktualizacji w Polsce (polskie IP), żeby nie miał ewentualnych ograniczeń/różnic dla poszczególnych rynków, czy oprogramowanie dla całego obszaru UE jest takie samo?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Piotr1969  Na nasz rynek jest takie oznaczenie w modelu QE65S90CATXXH na Belgię QE65S90CALXXN.

Aktualizacje trzeba pobierać z polskiej strony gdzie końcówka jest TXXH.

Piotr1969
Pioneer
Opcje
Nie używałem nigdy telewizora Samsung, stąd pytanie: pobieram na jakikolwiek urządzeniu, a potem pendrive, czy przeglądarką w telewizorze?
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Piotr1969, Oprogramowanie będzie takie samo (T-PTMCDEUC), ale dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić.


Piotr1969
Pioneer
Opcje
Jak temu zapobiec?
0 Like
patyczak
Black Belt 
Opcje
Wejść na polską stronę Samsunga, pobrać plik aktualizacyjny, wypakować, skopiować na pendrive i przeprowadzić aktualizację.
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Piotr1969, Ja bym przeprowadził pierwsze uruchomienie i skonfigurowanie telewizora w Polsce z polskim kontem Samsung. Niestety nie mam pewności, czy po przewiezieniu do innego kraju nie znikną pewne usługi lub aplikacji. W tym temacie musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto zna się na ograniczeniach i blokadach regionalnych.