Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

55" QLED 4K TV Q7F i dwa tunery

(Temat utworzony: 01-03-2019 10:05 PM)
376 Wyświetlenia
Maciek_S
Pioneer
Opcje

Telewizor 55" QLED 4K TV Q7F jest wyposażony w dwa tunery. Dzięki temu można nagrywając na podłączonym dysku USB  program na jednym kanale oglądać jednocześnie inny kanał. Jest jednak pewnie ograniczenie, którego nie potrafię zrozumieć. Otóż tylko jeden z kanałów może być szyfrowany. Innymi słowy jeśli nagrywam program na kanale szyfrowanym mogę oglądać inny kanał, ale tylko z tych nieszyfrowanych. Jeśli nagrywam program z kanału nieszyfrowanego, mogę oglądać dowolny. Dodam, że krzystam z modułu CAM. Z czego może wynikać takie ograniczenie?

0 Like
Maciek_S
Pioneer
Opcje

Dzięki!

W takim razie pogadam z operatorem. Jestem skłonny zakupić go prywatnie, tylko muszę mieć gwarancję, że będzie kompatybilny z operatorem, czyli po prostu będzie działał.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Maciek_S  Ten moduł który Ci podałem jest do SAT a nie kablówki.

0 Like
Maciek_S
Pioneer
Opcje

Już wysłałem zapytanie. Zobaczymy, jaka będzie odpowiedź :smiling-face:

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Maciek_S  Zakup własnego modułu CAM też ma wade nie wszystko może działać jak na module od operatora.

0 Like
Maciek_S
Pioneer
Opcje

Odpowiedź INEI:

Uprzejmie informuję, że INEA nie dysponuje takim sprzętem, pragnę również wskazać, że nie ma możliwości kupienia Modułu CAM, który jednoczenie byłby kompatybilny z kartą Conax.

 

A więc temat zamknięty dla mnie.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Maciek_S  Wiedziałem jaką dostaniesz odpowiedż od INEI bez pisania do nich.

0 Like
TomaszekQ7
Student
Opcje

witam

dlaczego niemożliwe jest jednoczesne oglądanie i nagrywanie dwóch róznych kanałów kodowanych ?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@TomaszekQ7 bo nie pozwala na to moduł dostarczony przez operatora twojej telewizji. Moduły udostępniane w naszym kraju są jednokanałowe.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
TomaszekQ7
Student
Opcje

dzięki za odp.

a jest na to jakieś obejście/rozwiązanie ?

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@TomaszekQ7 niestety nie 😞 w przypadku połączenia tv z modułem.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.