op 17-12-2020 11:17 AM
Ik heb een nieuwe Samsung TV, modelcode QE55Q80TALXXN, maar het installeren van de "ingebakken" Apple TV lukt niet.
De melding die ik op het scherm krijg is, "Kan niet installeren. Probeer het later opnieuw. (Apple TV: 118001)".
De tips die bij andere soortgelijke topics stonden vermeld, heb ik inmiddels al gedaan. Zoals stroom van de TV afhalen en de firmware van de TV updaten. Mijn huidige firmwareversie is: T-NKMDEUC-1460.9. Maar helaas geen succes.
Weet iemand raad?
Opgelost! Ga naar oplossing.
op 17-12-2020 02:27 PM
Ga ik doen. In ieder geval bedankt.
op 17-12-2020 11:22 AM
Goedemorgen @Roel62 ,
Als de app ingebakken is, hoef je deze niet te installeren. Of start de app niet op? Ik mis nog 1 optie.
Zou je de Smart Hub willen resetten? Bij Instellingen→Ondersteuning→Apparaatonderhoud→Zelfdiagnose→Smart Hub opnieuw instellen.
Graag hoor ik van je..
op 17-12-2020 11:39 AM
Goedemorgen Dick,
De apps staan standaard in de Samsung TV, maar om er gebruik van te maken moet je ze wel installeren, via de apps-menu.
Het resetten van de Smart Hub heb ik ook diverse malen gedaan en biedt ook niet de oplossing.
Groet,
Roel
op 17-12-2020 12:49 PM
Hoi @Roel62 , Roel,
Als je bedoelt dat ze niet op de Smart Hub staan, dan als volgt.
Op de Smart Hub naar APPS. Klik erop. Zoek/scroll naar Gedownloade app.
Klik op een app en houdt vast totdat 'Toevoegen aan startpagina' verschijnt..
op 17-12-2020 01:55 PM
Nee dat bedoel ik niet. Apple TV staat in mijn Smart Hub maar ik moet op een knop ‘installatie’ drukken. Als ik ik op knop druk dan gaat hij iets doen en na een paar seconden krijg ik de foutmelding. Zie screenshots.
Roel
op 17-12-2020 02:23 PM
Hoi @Roel62 , Roel,
Duidelijk! De foutmelding is eigenlijk een Apple melding. Eigenlijk heb je voldoende geprobeerd.
Ik zou er even remote naar laten kijken --> https://www.samsung.com/nl/support/remoteservice/
Op de site staat aangegeven wat het inhoudt en hoe je dit moet aanvragen..
op 17-12-2020 02:27 PM
Ga ik doen. In ieder geval bedankt.