Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Galaxy Tab 4 10.1 LTE - błąd przetwarzania w koncie samsung

(Temat utworzony: 29-04-2020 12:37 PM)
1571 Wyświetlenia
Jack_Murphy
Navigator
Opcje

Od kilku dni mam problem z dodaniem konta samsung za pośrednictwem tableta Galaxy Tab 4 10.1 LTE.

Podczas logowania pojawia się komunikat "błąd przetwarzania". Zrobiłem reset ustawień fabrycznych urządzenia, ale problem nadal występuje. Logowanie do konta samsung działa jednak bez problemu na telefonie i w przeglądarce tableta.

 

0 Like
7 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jack_Murphy, zerknij do tego wątku i daj znać czy wskazówki tam opisane pomogły w rozwiązaniu problemu.


Jack_Murphy
Navigator
Opcje

@mirudo24 

Zanim zacząłem dodawać konto samsung w tablecie, to za pośrednictwem przeglądarki wylogowałem go z konta samsung.
Być może problem tkwi w tym, że po aktualizacji konta samsung w telefonie musiałem włączyć weryfikację dwuetapową by korzystać z Samsung Cloud. A z tego co czytałem chyba nie da można już wyłączyć tej weryfikacji.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jack_Murphy, nie ma możliwości wyłączenia weryfikacji dwuetapowej. Ustawienia dotyczące bezpieczeństwa znajdziesz na stronie Samsung Account. Sprawdź czy na tablecie przypadkiem nie czeka na Ciebie aktualizacja aplikacji Samsung Account.

 


Jack_Murphy
Navigator
Opcje

Ciekawa sprawa. Zalozyłem nowe konto samsung i bez problemu mogę się na nie zalogować na tablecie, natomiast podczas logowania na to pierwsze dostaje wciąż komunikat "błąd przetwarzania".

0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jack_Murphy, niestety nie mam innych pomysłów. Zgłoś błąd za pomocą aplikacji Samsung Members.


Jack_Murphy
Navigator
Opcje

@mirudo24  tak zrobię, dziękuję za pomoc!

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jack_Murphy, nie ma sprawy! Koniecznie daj znać jak otrzymasz wskazówki niezbędne do rozwiązania problemu. Taka informacja z pewnością będzie przydatna dla osób szukających pomocy z tym samym problemem.


0 Like