Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Végre egyesül a Messenger és az Instagram?

(Témakör létrehozásának dátuma: 23-08-2020 03:49 PM)
249 Megtekintések
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások
Sziasztok!
 
Nagyjából másfél éve reppentek fel olyan hírek a Facebook háza táján, hogy dolgoznak a WhatsApp, Messenger és a Instagram chat rendszerének összemosásán. Pár napja az amerikai The Verge munkatársai a képen látható felugró ablakot vélték felfedezni az utóbbi alkalmazásban, amin az új rendszerről szóló felhívást dobta fel nekik az applikáció.
 
instamessengermerge.0
 
Ezek alapján lehetőségünk van
  • színes szövegbuborékokat használni,
  • emojikkal reagálni,
  • húzással válaszolni,
  • valamint a Facebook-ot használó barátainkkal csevegni (Instagram-on keresztül).
Az olvasható újdonságokkal ellentétben pont (ironikus módon) a Facebook-os integráció nem működik, de valószínűleg már erre sem kell sokat várni.
 
 
Ti mit gondoltok a frissítésről?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

10 Válaszok
NikolettS
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 

Én személy szerint nagyon örülök az összeolvadásának, így nem kell külön-külön nézni az üzeneteket! 

MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 

 

Én örülök neki, főleg azért mert egyszerre több app-ot is használok, ami sokszor összekavar vagy megzavar. 

 

Van aki csak Messengeren kommunikál, van aki Viberen, van aki az email-re esküszik és persze a Whatsapp.... 😅

 

Alapból szeretem rendszerezni a dolgokat, így nekem nagyon szimpatikus, hogy végre ezeket 1 felületen tudom majd kezelni. 😇

 

Üdv,

Móni

AkosSz
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok! 
Érdekes ötlet, én is csatlakozok a többiekhez, kicsit rendszerezettebb lesz az egész. 
Remélem jól is fogják megvalósítani ezt az egészet. 

VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Én nagyon örülök neki, nem kell 4-5 helyen olvasgatni az üzeneteket. én alapból nagyon sokat használom a telefonom a munkámat is sokszor ezen csinálom.

KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Szerencsére a jelenség annyira nem érint, ugyanis az instagram-ot alig használom! Ha százalékosan kellene meghatároznom, hogy a Messengert és az Instagramot mennyire nyúzom, akkor 96% kontra 4%-ot mondanék rá, szóval eléggé parkolópályán van nálam. 

OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

Örülnék ha összeolvadnának, rengeteg ismerősöm használja vagy az egyiket vagy a másikat, így legalább minden üzenet egy helyen lenne! Az már csak hab a tortán, hogy emiatt több funkció lesz elérhető, egyik ad a másiknak alapon :).

EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Sziasztok!

 

Én kb 50-50%-ban használom az Instagramot és a Messengert, így számomra ez egy remek hír. Több emberrel is csak Instagramon beszélek, viszont be kell vallani, hogy az insta levelező rendszere még nem igazán forrott ki. Szerintem erre a változásra szükség lesz :smiling-face:

0 tetszik
VivienE
Troubleshooter
Beállítások

Sziasztok!

 

Látom mindenki támogatná az összeolvadást de felmerült bennem egy aggály, egy kérdés.  És ez a biztonság illetve az adatvédelem.

Szinkronban lennének-e az adatvédelmi beállítások a két alkalmazás között? Gondolok például a privát Instagram fiókra. 

0 tetszik
JoakimB
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Olvastam én is erről, kíváncsi leszek. Engem nem zavart, hogy külön helyen voltak az üzenetek, tudtam követni. Kicsit szkeptikus vagyok ezzel a dologgal kapcsolatban, nem tudom, mennyire fog jól működni.. Egész nap használom ezeket az appokat, remélem rendesen megoldják. 

0 tetszik