Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Messenger előugró értesítés

(Témakör létrehozásának dátuma: 30-09-2023 09:52 PM)
965 Megtekintések
grétaa
Explorer
Beállítások
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. A Messenger alkalmazásnál nem tudok beállítani előugró értesítést. Ez miért van? Esetleg másnak se működik vagy csak nekem nem jó? Samsung Galaxy A52 telefonom van, kb 2 éve kaptam, hibátlanul működik rajta minden is, de ez az 1 dolog idegesít hogy nem tudom beállítani. Sok mindent próbáltam már ki- és bekapcsolni a beállításoknál de semmi. 
Ha valaki tudna nekem segíteni azt meg köszönöm! 
Szép napot/estét!!
0 tetszik
8 Válaszok
Nyck
Troubleshooter
Beállítások
Szia,
Messengeren belül a beállítások között kapcsold be a chatfejeket.

Vagy telefon beállítások ➡️ értesítések ➡️ előugró értesítés stílusa ➡️ röviden megjelenítendő alkalmazásoknál legyen kijelölve a Messenger is.

Esetleg telefon beállítások ➡️ értesítések ➡️ alkalmazások értesítései ➡️ Messenger (legyen kijelölve). Ha rámész, lehet értesítéstípust választani.

Ezek közül valamelyiknek meg kell oldania a problémát. Nálam működik.
0 tetszik
grétaa
Explorer
Beállítások
minden bevan állítva, de sajnos semmi:(
azt irja ki hogy ha nincs bekapcsolva akkor nem működik, de ezt se nagyon értem hisz minden is engedélyezve van, nem tudom mire gondolhat pontosan.
azért köszönöm a segítséged!Screenshot_20230930_224929_Settings.jpg
0 tetszik
Nyck
Troubleshooter
Beállítások
Arra gondol, hogy ha megnyitod az értesítéskategóriák menüpontot, ott vannak olyanok, hogy chatek, hívások, stb. Az egyikre bökj rá és akkor ezt kellene látnod:Screenshot_20231001_061759_Settings.jpg
MarkBa
Moderator
Moderator
Beállítások

Szia! Törölted a készüléken az alkalmazás gyorsító tárát?

KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Ha nem akarsz sokat vesződni, töröld le az app-ot; majd telepítsd újra

grétaa
Explorer
Beállítások
köszönöm szépen a segítséged, mostmar működik 🤩🤩
Kittiiii
First Poster
Beállítások
Nekem így se működik🙁
0 tetszik
Rencsi1982
First Poster
Beállítások
Facebook messenger kaptam értesítés mindig oké de nem tudok válaszolni hogyan segítség és köszönöm...
Tegnap utoljára jó volt tudok válaszoltam már ma reggel furcsa nem tudok válaszolni...
És tudsz segítség és köszönöm...
Elnézést hallássérült vagyok
0 tetszik