Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Megújul az Origin

(Témakör létrehozásának dátuma: 19-08-2020 03:12 PM)
377 Megtekintések
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások
Sziasztok!

Ugyancsak pár napja került ki az Origin Twitter oldalára egy új bejegyzés, miszerint az EA kliense zárt bétát kap, melyre hamarosan új felhasználókat hívnak meg. A közleményből nem derült ki túl sok, de egyértelmű, hogy a játékosok véleményei alapján szeretnék formálni az új felületet.
 
Ti mit látnátok szívesen a felújított kliensben? Szoktátok egyáltalán használni az EA szoftverét?
 
EfVYxxsX0AIIaT9.jpg

Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

8 Válaszok
JozsefZs
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Amióta van egy XBOX-om és azon egy EA Game Pass nem nagyon használtam az Origint, de ha gyorsabb és átláthatóbb lesz az mindenképpen pozitív

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Rozv!

Régen PC-n használtam még, de manapság egyáltalán nem. Mindenesetre ennek is fejlődni kell a korral úgyhogy várható volt az újítás.

Üdv. AndrasK

EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Sziasztok! 

 

Én nem igazán szoktam használni, néha PC-n. Viszont kíváncsian várom, mik lesznek az újdonságok 

AkosSz
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok,
Nekem a dizájn nagyon tetszik... mondjuk az eddigivel se volt sok bajom 😊

Én inkább merem remélni a rengeteg bug-ot orvosolják ! 

RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

A játékokban vagy a kliensben? 😃


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
JoakimB
Samsung Expert
Beállítások

Szia

Nekem teljesen mindegy az esztétikája, hiszen minden csak megszokás kérdése. Battlefield rajongó vagyok, így emiatt mondhatni használom az origint, egészen addig amíg elindítom a játékot. Viszont jelenleg a Warzonet játsszuk, ami battle.net-es, de annak se használom ki semmi előnyét, ha egyáltalán nyújt valamit is. Nekem kicsit bosszantó, hogy ennyi program kell legyen telepítve minden játékhoz, valahogy jó lenne egységesíteni, de hát erre nyilván minimális az esély :smiling-face: 

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

@JoakimB  írta:

Nekem kicsit bosszantó, hogy ennyi program kell legyen telepítve minden játékhoz, valahogy jó lenne egységesíteni, de hát erre nyilván minimális az esély :smiling-face: 


Azt hiszem ebben az esetben pontosan neked találták ki a GOG GALAXY 2.0-t. 😉


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
SomaE
Samsung Expert
Beállítások

Kicsit Netflix utánérzet a design, de nem rossz.