Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Reggelente hogy indultok el?

(Témakör létrehozásának dátuma: 27-09-2020 08:42 PM)
243 Megtekintések
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Barátaim körében kialakult egy kisebb vita, hogy hogy tud valaki akár egyből ágyból kipattanva elindulni, illetve a másik oldala: hogy lehet valaki használhatatlan felkelés után egy órán keresztül?

Ezért ide is kitenném ezt a kérdést, ti melyik kategóriába tartoztok?

1. Aki felkel, és már 100%-al tud üzemelni az első másodperctől kezdve,

2. Aki felkelés után "boot" időszakát éli egy darabig, esetenként akár órákon át is?

 

Személy szerint én a második kategóriát képviselem, habár próbálok változtatni rajta :).

15 Válaszok
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Szerencsére, mióta az új albérletben lakom, ami keleti fekvésű, nem kell ébresztőt se állítanom a keléshez. Automatikusan fél 8 és 8 óra között valamikor megébredem. Nagyjából 1 éve döntöttem el, hogy a "szundi módot" mellőzöm az életemből, ami annyit jelentene, hogy ébredést követően egyből kikelek az ágyból, majd jön a szokásos reggeli rutin, azaz az ágy becsináláda, reggeli gyártás, és a cikkírás - ha hosszabb lélegzetűről lenne szó, akkor annak az előkészítése.

 

Ügyelek arra, hogy a leghatékonyabban töltsem a reggeli és a délelőtti időszakom, mert akkor a délutáni is olyan lesz.

 

Üdv.:

Krisz

0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Szia! Abszolút a 2. kategória. De néha van olyan,hogy kipattanok és rögtön 100%-on pörgök, de ez tényleg ritka.😀
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Olivér! 

Változó, de sokszor felkelek és készülök is. Viszont sokazor van olyan amikor még bírnék aludni. 

Üdv. AndrasK

RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Sziasztok!

 

Bevallom nekem távoktatás után sokkal nehezebben megy a felkelés, de most már általában perceken belül kikelek az ágyból (inkább tovább alszom, később kelek). 😅


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
NikolettS
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Nálam az ébredezés időszak 4-5percet vesz igénybe utána viszont nincs szükségem kávéra sem, hogy elinduljon a nap.

Csak ne legyen odakint hideg, mert akkor el sem fog indulni a nap!

 

0 tetszik
VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 
Én nagyon nehezen kelek fel sajnos én a szundi típus vagyok. Viszont mióta reggel edzéssel kezdek azóta könnyebben indul a napom. Ugyan 6-kor kelek így de megéri. Így van idom reggelire is meg egy frissítő zuhanyra is.

0 tetszik
JoakimB
Samsung Expert
Beállítások

Szia 

Én erősen a 2. csoportot erősítem. Bárhova kell mennem reggel, akár munkába vagy más dolgom van, előtte 1 órával, de inkább másféllel kelek. Szükségem van reggel 20-30 percre, amit a kávémmal tölthetek és visszakönyöröghetem a lelkem a testembe. Utána használható vagyok :smiling-face: 

0 tetszik
VBence1
Pioneer
Beállítások
Szia. Nekem is van olyan hogy nem mindig pörgök 100%-on (az nálam ritka😅) de próbálok ezen változtatni.
0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Olivér!

 

Nálam úgy működik a felkelés, hogy amikor csörög a telefonomon az ébresztő, lenyomom és utána még 10 perc szundi üzemmód, aztán felkelés. De nagyon nehezen szokott menni ez. Utána körülbelül 30 percig regenerálódom egy Energia ital mellett, ezután már teljesen észhez térek és indulhat a nap! 

 

Üdv.:

AnitaI. 

0 tetszik