Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Netflix vagy HBO

(Témakör létrehozásának dátuma: 27-09-2020 08:47 AM)
1322 Megtekintések
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

Sokszor lehet látni, hogy az emberek ellentétet állítanak a két médiaszolgáltató között. Az egyik tábor azt mondja, hogy a Netflix a jobb a másik pedig azt, hogy az HBO GO. Én személy szerint mindkét felületre előfizettem, mert mindegyiken találhatóak szuper filmek és sorozatok!

Nektek mi a véleményetek erről? 

Melyik szolgáltatót kedvelitek? 

Várom a kommentjeiteket!

Üdv. AndrasK

15 Válaszok
VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Én is elő fizettem mind a kettőre de én pár hónap után lemondtam a Netflixet. 1 vagy 2 sorozat volt rajta amit végig néztem de Netflixen inkább a dokumentumfilmek tarolnak szerintem. HBO GO-n pedig nagyon szuper sorozatok és filmek vannak. 

0 tetszik
Zsobácsi
Student
Beállítások
Szia, mindkettőt használom de a Netflixen jobb sorozatokat találok, HBO GO. zavaró hogy nem tudok állítani a felírat színén, se előre tekerés funkció nincs.
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Szia! HBOGóval kezdtem, majd közel egy 1 év után előfizettem a Netflixre is. Nekünk a Netflix jött be. Sokkal több olyan tartalom van, ami nekünk érdekes. Emellett az sem elhanyagolható, hogy szerintem sokkal felhaszálóbarátabb a Netflix felülete okos TV-n, mint az HBO-nak. Igaz, a Netflix drágább is.
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Netflixet többször nézünk, régebb óta is fizetek rá elő. Kedvenc sorozataim mind ott találhatóak, ritka esetben térünk át HBOGO-ra (pl. a Chernobyl sorozat végett).

0 tetszik
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Csáó!

 

Egy formán fogyasztom a tartalmaikat. Nem tudnék egyik fél oldalára se állni, mert mind a kettőnek vannak húzócímei, amikkel kitűnnek a többségből. Már egyikre sem vagyok előfizető, mert a digitális rezsimet lejjebb kellett tornásznom, illetve annyit nem használom, hogy megérje a pénzét - helyette más forrásból szerzem be azokat a filmeiket és a sorozataikat, amiket látni szeretnék.

 

Ha mégis döntenem kellene, most az HBO Go-t mondanám, mert a Netflix átbillent a ló túloldalára. Rengeteg tartalmat fejleszt és ezáltal nagyon fel is hígult a kínálata. 

 

Üdv.:

Krisz

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Sziasztok!

Még egyik szolgáltatást sem volt lehetőségem kipróbálni, de mindkettőnél izgalmas tartalmakat láttam az eddigi ajánlók alapján. 😮


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
DavidB95
Samsung Expert
Beállítások

Szia András!

 

Én is mindkét szolgáltatásra elő vagyok fizetve, szerintem mindegyiken ugyanolyan jó a választék és mindenki megtalálja amit szeretne nézni ha filmről vagy sorozatról van szó akármelyiket is használja.

0 tetszik
NikolettS
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 

Én az HBO GO-t részesítem előnyben, szerintem sokkal jobb tartalmak vannak rajta. A Netflixet is próbáltam de az hamar lemondásra is került, ott alig volt pár sorozat ami megfogott. 

0 tetszik
Miki_M
Samsung Expert
Beállítások
Szia!

Nekem a netflix a sok sajátgyartasú film és sorozat, valamint a széles választéka miatt szimpatikus.
0 tetszik