Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Külföldi utazás 2020-ban?

(Témakör létrehozásának dátuma: 06-07-2020 06:46 PM)
279 Megtekintések
TothB
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok,

Ti mertek a közeljövőben (mondjuk szabadság alatt) külföldre menni?
Én Augusztusban tervezek kirándulni menni a Magast-Tátrába, remélem minden rendben lesz.
Kicsit jó lenne már kimozdulni, és csinálni pár szép új tájképet.

6 Válaszok
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Én maradok belföldön. Eleve jobban szeretem a Balatont, mint bármely más tengerpartot. Valószínűleg Zamárdiba vagy Balatonmáriafürdőre megyünk rokonokhoz egy hosszú hétvégére élvezni a magyar tengert.

 

Persze nincs kizárva, hogy a nászút miatt célkeresztbe vesszük valamelyik közelebbi tengerpartot. Helyet nem, de országot tudnék mondani, ami valószínűleg horvát lesz, ahol tavaly is nagyon jót nyaraltunk. Majd még alakul, ám jelenállás szerint nincs kedvem kimozdulni.

 

Üdv.:

Krisz

VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Én nagyon szeretek utazni külföldre de idén kimarad. Nem igazán van merszem most utazgatni. Nekem csak egy balatoni út van tervbe azt hiszem most ez is megteszi. Plusz egy egy nap Velencei-tó szerintem ezek is tökéletesek most barátokkal és családdal.

NikolettS
Samsung Expert
Beállítások
Szia!
Nekünk a külföldi út idén kimarad majd jövőre pótoljuk!! Remélem addigra minden rendben lesz. Idénre marad a magyar tenger, Siófokon egy jó kis óriás kerekezés és persze a kihagyhatatlan sajtos tejfölös lángos😋
EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Sziasztok!

Az újévi fogadalmam úgy szólt, hogy idén többet utazok mint tavaly. Hát elég nagy akadályokba ütköztem :face-with-tears-of-joy: Viszont én tervezek külföldi utat, még Augusztus fele, addig pedig hátha nem érkezik újabb hullám vagy korlátozás. Az úticél pedig Malaga újra, elvileg feloldották a korlátozásokat beutazható az ország, és talán már nálunk sem kell utána karanténozni.
0 tetszik
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Nem tartom valószínűnek, hogy idén elmegyünk külföldre, szerintem maradunk , és felfedezzük az eddig még nem látott helyeket itt Magyarországon.

 

Pont tegnap este nézegettem uticélokat, amikor rátaláltam erre a cikkre.

 

https://www.turistamagazin.hu/hir/20-varazslatos-foto-hazank-10-nemzeti-parkjabol

 

Tudom, hogy maga az iromány Májusban jelent meg, mégis tele van olyan helyekkel, amit szerintem nem csak tavasszal érdemes meglátogatni. 😊

 

Üdv,

Móni

0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Idén csak belföldre tervezünk menni nyaralni a párommal. Balaton az nyáron minden hónapban többször esedékes, aztán majd októberben Visegrád egy Wellness szállodába. Maximum majd jövőre lesz külföldi utazás. Az még nincs meg hova.

Üdv AndrasK

0 tetszik