Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Galaxy S20 széria biztonsági frissítések

(Témakör létrehozásának dátuma: 11-04-2024 08:19 PM)
107 Megtekintések
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Sziasztok!

A Samsung 2020-ban mutatta be a Galaxy S20 szériát, amelyre a megjelenéstől számított 3 év főverzió és 4 év biztonsági frissítést ígért.

A 4 év lejárt, azonban a Samsung ennek ellenéri nem engedi el a szériát teljesen és továbbra is, egyelőre nem tudni, hogy meddig, fog kapni biztonsági frissítéseket, ugyan már nem havi rendszerességgel, hanem negyedévente.

image
Forrás: Samsung

Szerintem ez mindenképpen jó hír és bizonyítja, hogy a Samsung tudja magát tartani a szoftveres vállalásaihoz.

Van valakinél még használatban S20 szériás mobil itt a Communityn?😊
4 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Jelenleg negyedéves frissítési rátában van az említett széria, így én még 3-6 hónapot minimum jósolnék. 🙂


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Osnyak
Voyager
Beállítások
Jelen! S20 FE, de azt nem tudom hogy hogyan fogja változtatni mert most még kb. havonta kap frissítéseket. Valószínűleg tovább fog kapni ez is biztonsági frissítéseket mint 4 év. Hamarosan telefont cserélek, de ettől még biztosan fogja értékelni a következő tulaj hogy kap még frissítéseket.
0 tetszik
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Infók szerint még 1 évvel tolták ki a támogatását az S20 szériának, így 4 biztonsági csomag kéne kapni még.
JoakimB
Samsung Expert
Beállítások

Köszi az infót
Szerintem sokan használják még 

0 tetszik