Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

A Samsung Signage ragyog a milánói első digitális divathéten

(Témakör létrehozásának dátuma: 24-07-2020 10:59 PM)
198 Megtekintések
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Samsung-Signage-at-Milano-Digital-Fashion-Week_main_4.jpg

Sziasztok!

 

Július 14–17-ig tart a Milano Digital Fashion Week, ami a divatvilág egyik legfontosabb eseménye. Míg a korábbi években olyan festői helyszíneken tartották, mint az Arco della Pace és a Piazza del Duomo, ebben az évben a fizikai események helyett a Fashion Week teljes egészében online lesz.

 

 Az esemény szervezője, az Olasz Divat Nemzeti Kamara (Camera Nazionale della Moda Italiana), a Urban Vision, a milánói Digitális Divat Hét közvetítő partnere reméli, hogy reményt én inspirációt ad a divat és tervezés rajongóinak ebben a kihívásokkal teli időszakban.  A Samsung szilárdan hisz abban, hogy a technológiával hasonló módon összekapcsolhatja az embereket, ezért  a társaság a Duomo székesegyházra helyezett MAXI LED-et elérhetővé tette az idei élő közvetítéséhez a város legjellegzetesebb terén.

 

A híres Duomo-székesegyházhoz csatlakoztatott ideiglenes homlokzaton helyezkedik el a Samsung LED jelzőtáblája, amellyel a járókelők személyesen megtapasztalhatják a Fashion Week élményét. A kivetítés kristálytiszta képei lehetővé teszik, hogy a legfontosabb tervezők férfi és női ruházatának 2021 tavaszi / nyári előgyűjteményeit olyan részletességgel tekinthessék meg a nézők, hogy úgy érezzék valójában is ott vannak.

 

A feliratok lehetőséget kínálnak arra, hogy többet megismerkedjenek a Samsung „Shoot in 8K, Watch in 8K” kampányáról, amely bemutatja, hogy a Galaxy S20 készülékek és a QLED 8K TV-k lehetővé teszik a felhasználók számára, hogy a rendelkezésre álló legnagyobb felbontással tartalmat hozzanak létre és tekintsenek meg.

 

Samsung-Signage-at-Milano-Digital-Fashion-Week_main_1.jpgSamsung-Signage-at-Milano-Digital-Fashion-Week_main_2.jpg

 

Sok mindenben megváltozott az éltünk az idei évben, illve a jövőt nézve is lesznek változások a mindennapjainkban. Úgy érzem kellenek az ilyen megmozdulások, hogy még távolságot tartva is, de közel maradhassunk egymáshoz és azokhoz a dolgokhoz, amiket szeretünk. Lehet a Fashion Week nem mindenkit hoz lázba, de amit ez a megmozdulás jelképez az több, mint egy divatbemutató. Lehet később így fogunk majd Oscart és meccset nézni is. :smiling-face:  Ti mit gondoltok erről a kezdeményezésről? 

 

Üdv, 

Eve

5 Válaszok
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Szerintem ez egy szuper kezdeményezés volt a Samsung részéről. 
Már csak azért is mivel valljuk be őszintén, nem mindenki tud jelen lenni egy ilyen vagy ehez hasonló nívós eseményen, így gyakorlatilag mindenki részese lehet, anélkül, hogy bárki kimaradna. :smiling-face:

Valóban, lehet, hogy a divat csak egy bizonyos réteget fog meg, ugyanakkor mégis közösség összehozó szelleme van.
Nagyon elszigetetelődtünk egymástól, hiába oldják fel sorban a korlátozásokat, az emberek nagy része bizalmat veszített, ezzel a megmozdulással viszont újra összekovácsolódhatuk. 

Szívesen olvasnék/látnék még ilyen híreket :smiling-face:

Üdv,
Móni

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelelin!

 

A Samsung mindig az egyik legjobb kivetítőket gyártotta, ezért a tökéletes élmény már-már alapnak számít. Ez jó helye a reklámnak, emellett szinte bárki tényleg bepillantást nyerhet a divatbemutatók világába egy séta közben! Lehetne több ilyen kezdeményezés is! Nekem tetszenek az ilyen ötletek!

Üdv. AndrasK

Miki_M
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin!

 

Nagyon jó kezdeményezésnek tartom. 

Habár a székeket és a sörpadokat hiányoltam előle. Természetesen megfelelő távolságból.

Jó meccsnézés alapja egy jól látható és megfelelő méretű kijelző. 

A cikkben olvasottak alapján ez adott. 

Bármely esemény helyszínen történő nézése kiváltható kijelzőkkel. A hangulathoz és a körítéshez a mostani helyzet miatt hozzá lehet és kell szokni.

 

Üdv: Miki

0 tetszik
VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 
Szerintem nagyon jó kezdeményezés. Nem ugyanolyan élmény mintha az ember ott ülne közvetlek a bemutatón de szerintem nagyon jó, hogy mindig egy kicsit segítenek azon, hogy visszarázkodjunk a hétköznapokba. Kivetítőn sok mindent lehetne nézni tisztes távolságot tartva a többiektől de mégis emberek között :smiling-face: 

 

 

AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin!

 

Szerintem is nagyon jó kezdeményezés!

 

Ha nem is megszokott dolog, de egy kicsit átélhetjük ezáltal is ezeket az eseményeket is! 

 

Nagyon fontosnak tartom ilyenkor is a kapcsolattartást  a közönséggel!

 

Szerintem fontos, hogy valamilyen formában de a megszokott rendezvények és események meg legyenek tartva!

 

Üdv.:

AnitaI.