Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Ti miért szeretitek a Samsungot?

(Témakör létrehozásának dátuma: 16-07-2020 01:28 PM)
647 Megtekintések
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

BlogHeader.png

Sziasztok!

 

Gondolkoztatok már azon ki miért választ egy adott márkát, hogy mi alapján döntjük el mi legyen az életünk része?  Szinte minden ember be tudja magát sorolni valamilyen táborba, kutyás/cicás vagy mindkettő, xbox Vs ps Vs pc és stb.

Valamiért mégis lerakjuk a voksunk valami mellett, és tartozunk általa valahova. Nagyon eltérőek a szempontok ki miért szimpatizál egy adott márkával.

Ti mi alapján választotok egy márkát? Illetve ti miért szeretitek a Samsungot, mit jelent számotokra?

 

 

10 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Lassan 10 éve Samsung okostelefonokban utazom, azonban egyre inkább azon kezdek gondolkodni, hogy milyen lenne a "konkurencia" készülékeivel élni.

 

iOS

Bár a megfelelő biztonság nem egy rossz dolog, de emiatt olyan funkciók kerülnek tiltásra, melyek korlátoznának a mindennapi használatban. Legyen ez a fájlkezelő vagy a más alkalmazásokra való rajzolás, ezeket csak sajnos JailBreak-el lehet felülírni, amivel természetesen ugrik a garancia és a biztonsági fal is jócskán ereszkedik. Elismerem hogy az Apple-ös készülékeknek van a piacon (legalább is szerintem) a leghosszabb terméktámogatásuk és a szűk termékcsalád miatt jobb az optimalizáció, de cserébe a mai napig nincs olyan középkategóriás széria, ami a pénztárcámba is beleférne.

 

Miért Samsung-os okostelefon és nem más gyártó?

Elsősorban a UI és a készülék design-ja miatt, illetve mert ár/érték arány terén eddig nem jártam rosszul. Többször is gondolkodtam rajta hogy milyen márkájú legyen a következő okostelefonom, de a 3 jellemző összevonva mindig a Samsung-ot adta ki végül.
Jelenleg persze megint dilemmában vagyok, ugyanis a notch nem éppen egy kedvenc jelenség számomra, azonban szinte minden gyártó jelenleg erre állt rá, aki egyáltalán népszerűnek számít. A szenzorok és a kamera képernyő alá rejtéséhez való technológia létezik, már csak az kéne hogy többen elkezdjék alkalmazni.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Engem a One UI csábított át a márkára. Meglátásom szerint jelenleg Androidon belül a legösszeszedettebb felületet a Samsung kínálja (a gyári felületet leszámítva, de az kevésbé személyre szabható). Ami miatt az S10+-ra esett a választásom,hogy bár van jobb aksis, kamerás stb. telefon, de mégis kiegyensúlyozottabb összességében,mint a korabeli versenytársai.
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 

 

Ami miatt a Samsung:

 

-Gyönyörű, részletgazdag kijelző

- Knox, biztonságos mappa-ami lehetővé teszi számomra, hogy külön tudjam kezelni a magánéletem és a munkám-

-Logikus menürendszer és felépítés

-Extrák-azonnali ügyfélszolgálat elérés, távsegítség,készülék diagnosztika, extra akciók-

-One UI 

- Jó ár-érték arány

 

Üdv,

Móni

KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evi!

 

Általában, amikor egy márkát választok, akkor arra törekszem, hogy adjon az átlagoshoz képest többet, vagy éppen annyit, amire nekem szükségem van. Nem sok dologban vagyok márkacentrikus, azonban, aminél mégis, annál kb. nincs más alternatíva. Had, mondjak párat:

 

(Nem a reklám helye, csak a kérdésre válaszolok.)

 

Burn: egyik kedvenc energiaitalom. Ha nincs, nem iszok mást. Ha nincs az „Original”, hasonlóan nem iszok mást. Ennél a terméknél találtam meg azt, amitől egy energiaital, energiaital: jó íz, van hatása és nem is olyan drága.

 

Lacoste cipő: ha cipő, akkor 90%-ban csak mellette teszem le a voksom. Egyszerre elegáns, sportos és kényelmes. A maradék 10%-ban még a Sketchers és a Puma futhat be, de talán már 1,5 éve nem vettem másik márkák közül.

 

A Samsung elsőként a felületével vett meg. Akkoriban még a TouchWiz-zel, mostanság pedig a One UI-jal. Nagyon letisztult, egyértelmű mit-hol találok. Másrészről, fontos a mögötte lévő szervízhálózat, valamint, hogy jó ár/érték arányt képviseljen. Nem utolsó sorban a megbízhatóság, ugyanis sosem hagyott cserben. És még sok más, de most csak a legfontosabbakat emeltem ki.

 

Üdv.:

K

AkosSz
Samsung Expert
Beállítások

Szeretem a márkát az egyedi ötletei végett, kreatív és innovatív megoldásai vannak.
Versenyképes marad a piacon a nehéz időkben is.
Ár értékben a legjobb, mert minőséget kapok a pénzemért nem zsákbamacskát.

MarciK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Nos, alapvetően a korrektséget keresem az életemben, ez az alapja a Samsunghoz vezető utamnak is. 

Elmondható továbbá, hogy márkát a tapasztalatok alapján választok...

 

Még néhány évvel ezelőtt, kíváncsiságból elkezdtem adni-venni a telefonokat. Szinte minden gyártó eszközeit kipróbáltam: HTC, LG, Sony, Apple, Huawei és persze a Samsung sem maradhatott ki.

Egyik sem fogott meg igazán a Samsungon kívül. Az első telefon, aminél megálltam néhány hónapra, az az S3 volt. Imádtam, egy ízig-vérig csúcsmodell volt, mindent tudott, sőt megelőzte a korát, sok mai funkciót/megoldást hozott előfutárként. Egyetlen egy bajom volt vele: baromira nem tetszett az előlapon a gomb elhelyezése...váltottam S4-re, néhány évig az volt, majd S6, Note 5, S7, S10. Mindig azt a teljesítményt kaptam a pénzemért, amit elvártam, mindig tökéletesen működtek a telefonjaim.

Volt az S7 után ugyan Huawei készülékem, de a menürendszer és a kamerák színei miatt nem volt túl hosszú idő ez...

 

Szeretem a Samsung felületét, a brutálisan jó kamerákat, gyorsaságot, megbízhatóságot. Nem is kérdés, hogy ez a nekem való márka!

 

Tervben van egy tablet is, a Buds+ pedig már meg is van. Meg talán majd az új Note is?🤔🤷‍♂️

 

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin!

A válasz erre a kérdésedre:

Tökéletes kijelző, ami magával ragad, átlátható, könnyű kezelhetőség,

Időtállóság, jó szervizháttér, megfelelő tartozékellátottság, igényes dizájn és a jó kamerák! 

Amióta Samsungot használok, megértettem, hogy mennyivel különbek ezek a termékek a többi márkákhoz képest. A Samsung mindig képes a meglepetések és újdonságok bevezetésére és mutatják a piacnak a fejlődési irányt!

Mindenkinek csak ajánlom!

Üdv. AndrasK

0 tetszik
VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin! 
Szerintem ez az a márka ami minden kategóriában megmutatta, hogy tud egyszerre jó és pénztárcabarát is lenni. Én a háztartási gépeiért vagyok oda. A hűtők és a mosógépeik gyönyőrűek és tényleg úgy működnek ahogy le van írva :smiling-face: Folyamatosan fejlesztenek és olyan technológiát dobnak piacra amit nem találunk meg más márkánál és ahogy említettem mind eközben pénztárcabarát is. 

AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin!

 

Nekem fő a megbízhatóság, minőség! Én ezért döntöttem a Samsung telefonjaim mellett!

 

Megbízhatóak és tudom, hogy minőségi alapanyagokból készültek el, nem mennek egyik napról a másikra tönkre!

Illetve mindig S vagy Note szériás telefont veszek ez egyfajta presztízs szimbólum is kicsit nálam!

 

Üdv.:

AnitaI.