Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

5 mobil játék, amit nem fogsz tudni abbahagyni

(Témakör létrehozásának dátuma: 07-07-2020 04:25 PM)
705 Megtekintések
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Sziasztok!

 

Hoztam nektek 5 játékot, ami uralja a mobil gaming világát. Ha eddig nem ismertétek őket, érdemes kipróbálni :smiling-face: 

 

unnamed.jpg

1-Super Mario Run

Azt hiszem ez az örök klasszikus sosem megy ki majd a divatból, hiszen generációk nőttek fel ezen a játékon és továbbra is hatalmas sikere van. Bár az első Super Máriótól már messzire sodródtunk, de a cél ugyanaz megmenteni a hercegnőt. Ebben a játékban négy mód közül választhatunk: köztük van a világtúra, ahol barlangokon és kísértetházakon haladunk át a hőn áhított Peach hercegnő megmentéséért. Továbbá a Remix 10, amely szuper-rövid részekből áll, ahol végig játszhatjuk Daisy megmentését. Persze nem marad el az érmegyűjtés és a bónuszpályák sem

 

 

Minecraft-Pocket-Edition-820x420.jpg2-2-Minecraft Pocket Edition

 

Azt hiszem a Minecraft is beírta már magát a játék történelembe, most pedig a mobil verzióval is építhetünk, bonthatunk és kiélhetjük a kreativitásunk. Játssz túlélési üzemmódban a saját erőforrások bányászatéhoz, az élelmiszerkészítéshez és a kúszónövények leküzdéséhez, vagy válaszd a kreatív üzemmódot, és a korlátlan források felhasználásával építs meg bármit, csak a kreativitásod szabhat határt!

 

opt-5ea1710a969b9fortnite.jpg

3- Fortnite

 

A Fortnite nem más, mint egy mobiljáték-szenzáció. A koncepció egyszerű válassz egy pontot a térképen és ugorj - további 99 játékos mellett - fegyvereket kell elvenni és küzdeni, hogy csak egy játékos maradjon, ahogy körülöttetek lévő tér lassan csökken. Nagyon látványos és rendkívül stratégiai játék. A Samsung Glap kontrolerrel pedig egy kis előnyre is szert lehet tenni

 

TheRoomOldSins_A3_landscape.jpg

4-The Room: Old Sins

Ha szereted a rejtélyeket akkor abszolút kötelező játék.
A lényege hogy kijuss a szobákból a rejtélyek megoldásával. Ez a játéktípus is mondható a maga módján klasszikusnak hiszen már a kezdetektől fogva hatalmas rajongótábora volt a kijutós játékoknak. Viszont a Room viszi a pálmát :smiling-face:

 

902e527a906391e457f6804993e7530b.jpg

5-Pokemon GO

 

A tavalyi és az előtti évben hatalmas hulláma volt a játéknak. Sokunk a Pokemonon nőtt fel, és valahol mindig vágytunk arra, hogy mi is a részesei legyünk ennek a fura világnak. Az AR játéknak köszönhetően a valós világban sétálva vadászhatunk virtuális Pokemonokra.  A Training és Player vs Player funkciók bevezetésével továbbra is kiemelkedő kedvenc a mobiljátokok sorában

 

Ti játszotok valamilyen játékkal a telefonotokon? 

9 Válaszok
SomaE
Samsung Expert
Beállítások

A Room első két része nagyon tetszett. A harmadik érdeklődés hiányában félbemaradt, de mindenképpen ajánlom én is a szériát. A grafika anno nagyon durvának számitott, és most se néz ki rosszul :smiling-face:

Az én sok éves függőségem a Two Dots. Alapvetően egyszerű és szórakoztató játékmenet, szép minimal látványvilág, és bár már elég sok a plusz fizetős tartalom, de bőven élvezhető ezek nélkül is.

Üdv,
Soma

KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Nem győzött meg a listád, mert ha valóban olyan nívós címek lennének, akkor már játszanék velük régóta! :smiling-face:

 

De ha már "nem bírom abbahagyni" lista, akkor mutatnám a Game Launcherem statisztikáját, ami egyértelműen behatárolja, hogy mi az A Mobil Játék, amibe valóban napi 2-3 órát beleölök.

 

Screenshot_20200707-172727_Game Launcher.jpgScreenshot_20200707-172707_Game Launcher.jpg

 

Részemről az abszolút nyertes a Need for Speed: No Limit, amibe nagyjából tavasz óta 142 órányi játékidőt beletoltam, azonban ez csak a felszín, mert ha belemegyek a játékba, akkor ott köszön vissza a valós játékban töltött idő, amelynek a screenshotját inkább mutatnám:

 

Screenshot_20200707-173237_No Limits.jpg

 

Abszolút befutó immáron 5 éve :smiling-face:

Potter83
Explorer
Beállítások
Max Payne, Fishdome :smiling-face:
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Super Marioval mindig is gépen szerettem játszani, bár szerintem középsuliban játszottam vele legutoljára.:smiling-face:

A Room egy idő után szépen lassan lekopott és Fortnite-ozni a párom szokott olykor-olykor.:thinking-face:

Én magam nem vallom valami nagy gamer-nek, viszont elég sok olyan ember mozog körülöttem, akik viszont valóban játszanak, így osztom @KrisztianK  véleményét a TOP Lista kapcsán. :smiling-face:

Szép napot!

Üdv,
Móni

0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Ezekkel a játékokkal nem nagyon szoktam játszani.

Én inkább telefonon a Call of dutyt vagy a Need for Speedet tolom. néha Asphalt.

Inkább konzolon szeretek játszani. Ott viszont elsősorban Fifa 20-al.

Üdv AndrasK

0 tetszik
SomaE
Samsung Expert
Beállítások

Na jó, ez már beteg :face-with-tears-of-joy: Ennyit PC-s játékokban se nagyon ölök bele (pár kivétellel, nem nem félév alatt)

0 tetszik
MarciK
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Én nekem a játékok elsősorban PC-re korlátozódnak. Számomra jobb az a platform, kevés mobilos játék tud lekötni manapság.

Azonban a minap letöltöttem a Temple Runt, egyik régi nagy kedvencem! Nagyon retro már, de tömegközlekedésen még mindig jó egy 10 percre :face-with-tears-of-joy:

0 tetszik
Miki_M
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Régen a Snake volt a legnagyobb kedvencem.

Érintős telefonokon a NFS Shift játékkal játszottam a legtöbbet.

Mostanság a Honfoglaló app a favorit.

 

Legegyszerűbb játék, ha se mobilnet se wifi. Megunhatatlan. :winking-face:

20200708_233152.jpg

 

Üdv: Miki

RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Sziasztok!

Ugyan mostanában nem játszom sokat mobilon, de egy korábbi bejegyzésemben lévő játékokat továbbra is tudok ajánlani! 🙂

 

Amivel még ki tudnám egészíteni, az a Grand Theft Auto: San Andreas. Ugyan ezzel a tétellel sem toltam sokat, de az alábbi összehasonlítás szerintem tökéletesen megmutatja, hogy milyen (sajnos nem tökéletes, de) minőségi munkát kapunk 2500 forintért:


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik