Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Kedvenc játék mobilon

(Témakör létrehozásának dátuma: 07-10-2019 06:26 PM)
690 Megtekintések
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Sziasztok!

 

Bár nem vallom magamat profi gamer-nek, az informatikai irányultságom miatt nem szeretem ezen téren sem elhanyagolni a tudásomat. 😁

Mint sok más játékos, Én is a PC-s platformot erősítem, azonban útközben praktikusabb egy okostelefonon folytatni a játékmenetet. Sokáig nem használtam ki a telefonom ezen funkcióját, azonban az elmúlt hónapokban egyre inkább elkezdtem érdeklődni a mobile gaming felé! 😀

 

Nyáron az Alto's Adventure és az Alto's Odyssey címekkel ismerkedtem meg. Aki szereti a minimalista grafikát és nyugodtabb környezetre vágyik, annak mindenképpen ezeket tudom ajánlani! 🙂

 

Szeptember kezdetével véget ért a pihenés, ezáltal Én is valami interaktívabb, pörgős műfajra vágytam. Ez meg is testesült egy Angry Birds 2 képében, ami a megszokott madaras játék kártya alapú újragondolása. 😄

 

A jelenlegi sláger pedig egyértelműen a Call of Duty: Mobile, mely alig 1 hete jelent meg és nem csak nálam aratott óriási sikert a játékmenetével. 😃

 

És nektek mi a kedvenc játékotok? 🙂


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

9 Válaszok
EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Szia RozM!

Én személy szerint nem vagyok egy nagy telefonos gamer, a nagyon egyszerű és letisztult játékokat szeretem. A Crowd City a jelenlegi unaloműző:) A Mother Earth pedig inkább egy lecke és tanulság, de iszonaytosan jó és elvont kb 5 perces játék.
A Samorost 3 pedig a legkedvencebb játékom a világon, mindenképp ajánlom azoknak az embereknek akik szeretnek elmélyülni egy játékban. Nagyon szép az egész játék grafikája és ötletes a történet is.
AdamSzabo
Voyager
Beállítások

Ha már elvont játékok:

Nekem nagyon tetszett a Datawing a sztorija érdekes, nagyjából egy délután alatt végigjátszható.

 

Sokat játszottam korábban az EA Real Racign 3-mal, ami még úgy is egy élvezetes autóversenyes játék, ha nem akarsz fizetni a plusz kiegészítőkért, és gyorsabb haladásért. Ráadásul van belső kamerás nézet, ami nagyon állat :smiling-face-with-sunglasses:

 

Már régóta keresek többszemélyes játékokat telefonra, hogy az öcsémmel tudjunk néha egy jót játszani. Tud valaki jó local-multiplayer játékokat telefonra? 

EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Hm local-multiplayer játokból nekem tetszett a Pocket Tanks, egy kicsit old time stílus de király játék :face-with-tears-of-joy:
Az alábbi videóban is találsz még jó játékokat. A BadLand nálam például örök kedvenc marad.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=CZPNH16nuV8

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

@AdamSzabo  írta:

Már régóta keresek többszemélyes játékokat telefonra, hogy az öcsémmel tudjunk néha egy jót játszani. Tud valaki jó local-multiplayer játékokat telefonra? 


Jómagam nem szoktam ezen szempont alapján játékok után kutatni, de baráti körből az alábbiakat tudom ajánlani:

  • Versenyzős játékok kapcsán az Asphalt 8: Airborne jut eszembe. Bár nem a legújabb a maga szériájában, de ott elvileg még van helyi hálózatos játék.
  • Amit még magam is próbáltam évekkel ezelőtt, az pedig a Minecraft. Főleg mióta a Microsoft kezébe vette a játékot, azóta még tökéletes cross-platformozás is van. 😃

Az alábbi cikkben lévő alkalmazásokat tudom még ajánlani, a trailerek alapján van még jó pár érdekes darab:

https://www.androidauthority.com/best-local-multiplayer-games-for-android-581373/


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Matt_89
Pathfinder
Beállítások

Sziasztok!

 

Én PC-n játszom a Hearthstone nevű Blizzardos kártyás játékkal, de utazás közben néha mobilról is belépkedek paklit készíteni, vagy lejátszani egy-két mérkőzést.

KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Élénkítsük fel ismételten a rovatot, hiszen az elmúlt évben rengeteg jó mobilos játék látott napvilágot - vagy éppen került leárazásra, amivel akár ingyen be lehetett ruházni húzócímekre.

 

Anno 2015-ben ott voltam a Need for Speed: No Limits startjánál. Nagyjából 3 éven keresztül napi rendszerességgel játszottam is vele, aztán félreraktam. A karaktén ideje alatt vettem újra elő, és azt kell mondanom, még mindig a legjobb autóversenyzős mobilos játékok egyike. A játékban töltött óráim száma bőven 100 felett van. A karantén alatt hoztam össze 76 órát, ami eléggé soknak tűnhet, de kellett is naponta 3-4-szer újratöltenem a telefont.

 

Tegnap lett meg az egyik legújabb "öcsi pontom", immáron 10 ezer versenyt nyertem, amire büszke vagyok :smiling-face:

 

wp-159024278296516046516638243721.jpg

 

Szóval nálam az abszolút legjobb: az NFS:NL

 

Nektek melyik az a mobilos játék, amibe 100 órát minimum beleöltetek?

JozsefZs
Samsung Expert
Beállítások

Személy szerint én jobban preferálom a PC-s játékokat, de volt bőven mobilos játékokkal is tapaszalatom.

 

Általában én klasszikusokkal játszom mobilon, mint a Hill Climb Racing vagy a Jetpack Joyride.

 

Kipróbáltam a PUBG-t is, de egy idő után unalmassá vált számomra.

 

Mostanság az F1 Mobile és a Real Racing 3 futott legtöbbet nálam, néha belemerülök és pár órát el tudok szórakozni vele.

 

Amit mindenkinek ajánlok kipróbálni az a ScreamGoHero, nem írok le róla inkább semmit a neve már sejteti a játék jellegét :smiling-face:

 

Üdv,

Józsi

0 tetszik
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

Amíg PC-n inkább az akciódús címek kötnek le, telefonon a nyugodtabb tempójú játékokért voltam oda :smiling-face:. Nagyon sokáig a Sim City-t függtem, de sajnos ahogy fejlődik benne az ember, a játék egyre jobban belassul, egy idő után már napokat kell várni, hogy előre tudj lépni valamivel...

A napokban viszont kipróbáltam a Call of Duty®: Mobile -t, és meglepődésemre magába szippantott egy pár órácskára :face-with-tears-of-joy:. Azóta ha játszani támad kedvem akkor ezt indítom el.

Még tudom ajánlani bárkinek az örök klasszikust, a Grand Theft Auto: San Andreas -t, meglepően kellemes az irányítás kivitelezése telefonon:smiling-face:.

black83
Apprentice
Beállítások
Meglepetés számomra!
0 tetszik