Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Újabb készülékbe kerülhet Exynos 9810 lapka

(Témakör létrehozásának dátuma: 13-07-2020 08:27 AM)
278 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Az elmúlt hetekben nagyon sok pletyka és fotó került a netre a Samsungnak a bemutatás előtt álló készülékeiről, melyek között a következő Galaxy Tab S-szériát is emlegetik. Igen ám, azonban akadnak olyan felhasználók, akik nem feltétlenül szeretnének nagy méretű tabletet, tollat, illetve tényleg csak tartalomfogyasztásra használnák azt – azaz, egy középkategóriás megoldás is bőven kiszolgálná igényeiket.

 

Minap olvastam a Galaxy világa oldalán, hogy a GeekBench-en már feltűnt májusban egy SM-T575 típusszámmal ellátott modell, ami valószínűleg a vállalat 2020-ra szánt középkategóriás, kisebb kijelzős variánsának SIM kártyás megoldása lehet. Természetesen, az SM-T570-es kóddal érkezhet a SIM-mentes változat.

 

Screenshot_1 (1).png

 

A termék különlegességét az adja, hogy Exynos 9810 processzorral érkezhet, ami anno a 2018-as csúcskategóriás okostelefonokba épültek, illetve legutoljára a Galaxy Note 10 Lite-ba. Kíváncsi leszek, hogy mire lesz képes, de ha azt veszem alapul, hogy a mai napig a Galaxy S9/S9+ és a Galaxy Note9 terhelhetőségben egy remek készülék, akkor szerintem sokak örülni fognak a megérkezésének.

 

Szerintetek is van igény 8-9 inch körüli tabletre a hazai piacon? Én a Galaxy Tab S 8.4-et nagyon imádtam, csak mára már eléggé elfáradt!

7 Válaszok
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Véleményem szerint igen, helye van a piacon a 8" körüli TAB-oknak. 

Nagyon sokan keresik, akárcsak a mobiloknál a kissebb-kompaktabb készülékeket. 

 

Üdv,

Móni

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Szia Krisz!

Csatlakoznék én is Mónihoz, mind a mobilpiacon mind a tabletek területén keresik a felhasználók a kisebb tableteket. Ahogy eddig tapasztaltam gyerekeknek szoktak inkább 8"-os tabot venni, illetve az idősebb korosztálynak.
Azzal pedig, hogy egy Exynos 9810-est raknának a tabokba, szerintem nagyon jó irány. Mivel ahogy említetted a s9-es és Note9-es széria is kitűnően remekelt ezzel a lapkával.
0 tetszik
MarciK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Méretet tekintve abszolút jók lehetnek a kisebb tabok még. Gyerekeknek, időseknek, akik nem szánnak sokat rá, azok biztosan örülnek az ilyen lehetőségeknek.

 

Az meg, hogy egy régebbi csúcsmodell processzorát dobják bele egy ilyen tabletba, egészen szimpatikus irány.

 

Kíváncsian várom a fejleményeket, mert a tableteket időszerű áttolni már az éves (szokásos) vérfrissítésen!

0 tetszik
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Arról nem is beszélve, hogy könnyebb a kisebb méretet szállítani. Mármint egy 10 inch felettit előbb hagynék otthon, mint vinném magammal. Kicsit hülyén fog hangzani, de 8 inch körülit előbb mernék elővenni BKV-n vagy éppen metrón, mint egy nagyobbat. Nem azért, mert kinéznek, hanem mert félteném másoktól. "Nagyobb felület könnyebben sérül" alapon.

 

Kar, hogy a felsőkategóriánál nem jellemző a 8-9 inch körüli méret 😞

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisztián!

Ez egy szzper hír, hogy középkategóriába kiváló minőségű lapkákat raknak bele a gyártók! Ez növelheti a Samsung tabletek iránti érdeklődést. 

Emellett a kérdésedre válaszolva folyamatosan van igény a 8" körüli tabletekre. Sokan nem akarnak nagyot, férjen el kis helyen. 

Üdv. AndrasK

 

AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisz!

 

Igen, van igény erre, férjen el kis helyen és kényelmesen hordozható legyen!

 

Üdv.:

AnI.

OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

Szerintem lenne helye a kisebb taboknak a piacon, sokan keresnek tabletet inkább könyv-, hírolvasásra, mintsem filmnézésre. 

Egyik barátom pl. egy iPad Mini-t használ, viszi magával mindenhova, tulajdonképpen azt használja mindenre, mivel a mobiltelefonja egy régi kinyithatós Motorola :).