Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Melegszik-e jobban az Exynos 2400, mint a Snapdragon 8Gen3 ?

(Témakör létrehozásának dátuma: 03-02-2024 12:32 PM)
131 Megtekintések
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Sziasztok!

Érkezett hozzám tesztre egy 12/256 GB-os S24+, így elsőnek megnéztem, hogy valós igénybevételnél, hogy viselkedik az új Exynos 2400.
Úgy 3/4 óra-1 óra max grafikás és fps-es COD Mobile után az alaplapnál 38 fokot mértem, érzetre viszont elég melegnek tűnt a telefon.
Csináltam egy ugyan ilyen kört az S24 Ultrával is, annál 39-40 fokot mértem, viszont a nagyobb gőzkamrának és a titán keretnek köszönhetően kevésbé érződött melegnek a telefon.
Szóval a kérdésre a válasz igenis meg nemis.

Akik váltottak vagy vásároltak S24 szériás készüléket, elégedettek vagytok vele ?
6 Válaszok
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Nálam még csak rövid ideje van az alap S24, így nagy következtetéseket nem vonnék le, de az Exynos 2200-nál szerintem már látszik, hogy kiforrottabb az új proci.
Osnyak
Voyager
Beállítások
Bár nekem nem volt lehetőségem kipróbálni, de elég sok tesztet olvastam és láttam. Ezek alapján az idei Exynos teljesen vállalható lett, nem egy 2200.
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Megfelelő méretű gőzkamránál az Exynos 2200-al sincs gond, lásd S23 FE.
0 tetszik
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Az Exynos 2200 legnagyobb "hibája", hogy nem kapott megfelelő hűtést, és nagy hőfokon látványosan visszavette a teljesítményt.
0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások
Szerintem senkinek nem kell panaszkodnia
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Ide szerencsére nem jöttek posztok még, de más platformokon özönlöttek a posztok az állítólagos "hibákról".
0 tetszik