Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Tényleg lesz némi változás a Galaxy Note20 széria kialakításában

(Témakör létrehozásának dátuma: 13-07-2020 09:19 AM)
262 Megtekintések
Beavis1
Journeyman
Beállítások
A Samsung Galaxy Note20-szal kapcsolatban nyilván mindenkit elsősorban a kameraképességek, a hardver, a kijelző és az extrák érdekelnek. Persze, az sem mellékes, hogy hogyan fog kinézni az eszköz. Láttunk már reálisnak tűnő rendereket, az igen megbízható IceUniverse viszont már tokot is talált a készülékhez, ami megerősíti a korábbi feltételezéseket. Mert a gyártósorokat nem csak úgy tippre állítják be.
Úgy tűnik, mire mindenki lassan megszokta a Note10 széria bal oldalra pakolt bekapcsológombját, a Samsung visszarakja a jobb oldalra. Előfordult már, hogy adott döntést a piaci és felhasználói visszajelzések alapján viszonylag gyorsan megbántak és a következő szériában már revideálták (például a belső tárhely bővíthetőségének hiánya a Note5-nél és a Galaxy S6 szériában), ami alapvetően kedvező hozzállás, de az ujjlenyomat-olvasó vagy a bekapcsoló gomb össze-vissza rámolása azért tud kellemetlen perceket okozni a hűséges felhasználóknak
Kivéve, amikor valaki (látszólag nem is kevesen) pont ezek miatt mond le a generációváltásról. Na, idén visszakerül minden a megszokott helyre, csak az S Pen vándorol át a bal sarokba, amit valószínűleg szintén nehézkes lesz megszokni, főleg, hogy a gombokkal ellentétben, a toll az első generáció óta a jobb oldalon, egyébként tökéletesen kézreeső helyen volt. Mindenesetre úgy tűnik, a fenti render egészen közel áll a valósághoz, még a kamerakivágások is stimmelnek a tokkal (három szenzor + ToF + LED)
4 Válaszok
NikolettS
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 

Szerintem jó döntés lehet, hogy vissza kerül a jobb oldalra a ki-be kapcsoló gomb mivel a legtöbb ember jobb kezes és jóval kényelmesebb és felhasználó barátabb lesz a Note. Azt viszont nem tartom jó ötletnek, hogy a S-Pen átkerül a bal oldalra, a jól megszokott jobb oldalról. 

Üdv,

Niki 

 

0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Kedves Beavis1!

 

Izgalmasan hangzik ez az újabb hír!

 

Én a változások híve vagyok így örülök neki, hogy mindig van valami újítás  a telefonokon!

Én egy pár nap alatt megszokom mindig és utána már nem is bosszant fel.

Persze ez az idő mindenkinél más!

 

Üdv.:

AnitaI.

 

 

JoakimB
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

A note széria mindig közelebb állt hozzám mint az S, ezért jobban követem az ezzel kapcsolatos dolgokat. A note 10nél már elgondolkodtam, hogy ismét szívesen használnék androidot, de még nem volt számomra az igazi. Talán majd most... 
A csúcsteljesítmény és a toll nagyon vonzó, a dizájn pedig biztos, hogy szép lesz, kerüljenek akárhova a gombok. 

0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Beavis!

Szerintem jó, hogy visszarakják a bekapcsológombot a máaik oldalra. Biztosan hatással volt erre a felhasználók nyomása. 

Emellett biztosan fejlődik a kijelző és reméljük, hogy a kameras képességek is elegendőek lesznek a piacon az első helyhez!

Üdv. AndrasK