Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Laptopy Samsung Galaxy book

(Temat utworzony: 27-06-2021 07:02 PM)
2571 Wyświetlenia
Kwiat3k
Apprentice
Opcje
Witam, czy myślicie, że realny jest powrót laptopów Samsunga do Europy w tym i do Polski? Przymierzam się do zakupu nowego sprzętu ale nie wiem czy warto czekać na Galaxy book pro 360. Czy istnieje na to jakaś szansa? 
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Z tego co się orientuję, to jest laptop i jak mógłby być bez klawiatury ?
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@W99  Cześć 

No właśnie dokładnie tak🙂


AUMD
Navigator
Opcje
A wiesz że niemiecki układ klawiatury różni się od tego używanego w Polsce? Nie chcę naklejek i
0 Like
oskar9
Apprentice
Opcje
Mam pytanie, czy jest planowame, aby laptopy Samsunga Galaxy Book weszły na rynek polski, ponieważ bardzo mnie ciekawą te laptopy, a niestety nie są dostępne, a żeby je zakupić trzeba jechać najbliżej do Niemiec.
Pozdrawiam
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@oskar9, nie mamy takich informacji na chwilę obecną. 🙁


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@oskar9  na dzień dzisiejszy laptopy Samsung nie są dostępne na polskim rynku, i nie mamy informacji żeby miały być.


Skyler7799
Voyager
Opcje
Hej, jak w tytule, gdzie bezpiecznie kupię z jakiej dystrubucji galaxy booka z serii 3 z klawiaturą qwerty. 😄
FG_Test23
Black Belt 
Opcje
Na Komputroniku można zakupić, tam ceny w granicy od 3 do 9 tysi, trzecia seria to 6-9 tysięcy złotych. Tam można poszukać. Na Amazonie też były. Tutaj jeszcze edit bo Morele.net także posiadają.

Tutaj zaś linki do Amazona.

●Amzon seria 3
https://www.amazon.pl/galaxy-book3-pro-360/s?k=galaxy+book3+pro+360

Skyler7799
Voyager
Opcje
Dziękuję, ceny wysokie po pewnie marża ale może coś uda się załapać w fajnej cenie 😁
M8T40X
Journeyman
Opcje
Dzień Dobry, wiadomo może czy Samsung planuje wrócić na Polski rynek z seria Galaxy Book? Szukam laptopa, który będzie się dobrze zgrywał z S23 Ultra, ale niestety Galaxy Booki są u nas niedostępne
0 Like