Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sundbar HW-Q60T nie wyłącza się automatycznie po wyłączeniu TV

(Temat utworzony: 23-01-2022 01:17 PM)
1762 Wyświetlenia
Members_MSf3raT
First Poster
Opcje

Witam Od dłuższego czasu nie mogę poradzić sobie z problemem Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc posiadam soundbara samsung HW-Q60T  podpiętego za pomocą kabla HDMI do gniazda eARC do TV Samsung QE55Q60TAUXXH. Wszystko działa poprawnie ale niestety od pewnego czasu po wyłączeniu telewizora Soundbar nie wyłącza się. Proszę o pomoc i odpowiedź jak sobie z tym poradzić.

0 Like
13 Odpowiedzi
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Mebers_MSf3raT Witam. Czy było sprawdzane na innym kablu HDMI? Proponował bym zrobić jeszcze ustawienia fabryczne telewizora.
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
Members_MSf3raT
First Poster
Opcje

Pierwsze co zrobiłem to przywróciłem ustawienia fabryczne jak i w telewizorze tak i w listwie Próbowałem też zastąpić oryginalny kabel HDMI innym bardzo dobrej jakości skonfigurowałem pilota niestety nic nie daje pożądanego rezultatu wszystko działa poprawnie oprócz funkcji wyłączania listwy

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Members_MSf3raT  Próbowałeś ręcznie wybrać po marce i modelu jak jest opisane w poradniku z dekoderem?

Members_MSf3raT
First Poster
Opcje

Niestety tak wydaje mi się że masz wszystko wypróbowałem na taczce śledziłem do pilota od listwy nigdy nie używałem był w życiu tylko pilot od telewizora jednego dnia Wszystko działało poprawnie a jednego dnia listwa nie chciała się wyłączać pytanie jedno czy może jakaś kombinacja przycisków na pilocie od telewizora

0 Like
Members_MSf3raT
First Poster
Opcje

TV: T-NKLDEUC-2101.2, BT-S niestety nie wiem jak sprawdzić w listwie Jaka jest wersja oprogramowania Jedynie co zauważyłem to po przywróceniu ustawień fabrycznych czyli zresetowaniu telewizora za pierwszym razem zadziała wyłączenie listwy ale już kolejne razy niestety nie działają

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

 Aby sprawdzić numer aktualnie zainstalowanej wersji aktualizacji należy na wyłączonej listwie naciskać na pilocie klawisz „Ustawienia” przez około 5 sekund. Informacja pojawi się na wyświetlaczu urządzenia

Members_MSf3raT
First Poster
Opcje

B 1006.0H0030T033RW033RR---

0 Like