Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem MU7042 znikające ARC dla amplitunera

(Temat utworzony: 13-02-2018 09:49 AM)
2300 Wyświetlenia
bronet
Apprentice
Opcje

witam. Mamy problem ze "znikającym" co kilka dni amplitunerem z tv 65MU7042. Odznaczenie opcji UHD color nie daje efektu, Dźwięk tylko z tv bez możliwości przejścia na głośniki zewnętrzne. Żeby ponownie się pojawił trzeba odłączyć zasilanie od tv i odczekać kilka minut i potem ponowna konfiguracja .

Oprogramowanie zaktualizowane. Problem występuje na dwóch tv . wersja 65 cali MU7042 amplitunery Marantz seri 5 i 6

zmiany kabli hdmi , nic nie skutkuje ... Port ARC .

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@JacekK1Nie ma żadnych informacji co poprawia i co zostało dodane. A jak teraz działa TV ?

0 Like
JacekK1
First Poster
Opcje

Niestety po aktualizacji jest to samo,tv nadal gubi anynet+ są jeszcze jakieś pomysły?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@JacekK1Pozostaje Ci kontakt z infolinią Samsung tel 22 607 93 33.

0 Like
Pawelkosla
First Poster
Opcje

Problem dotyczy modelu UE65MU7002T, tak jak w wątku telewizor co chwile tracil ustawienia Arc i amplituner nie laczyl sie prawidlowo z amplitunerem. Okolo dwa tygodnie temu kontaktowalem sie z infolinia, zaktualizowalem oprogramowanie recznie przez usb na najnowsze tak jak zostalo to zalecone. Wszystko dzialalo, ale tylko przez chwile 😕 Znowu jest ten sam problem. To paranoja, ja rozumiem jakis tani produkt, ale to jest tragedia ze telewizor za ktory zapłacilem duzo wiecej po to zeby mial lepsza matryce, odświezanie i dostaje takie irytujace g...no. Rozmawialem ze sprzedawcami telewizorow i niestety ale Samsung podobno caly czas ma problem ze znikajacymi aplikacjami i ARC. Nic nie robia w ta strone, olewaja klientow i wypuszczaja tylko aktualizacje, ktore nic nie daja. Bez sensu. Jezeli komus udalo rozwiazac ten problem prosze o info.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PawelkoslaCzy taki masz firmware wer 1260 ? i co masz podlączone kino czy Soundbar ?

0 Like
Pawelkosla
First Poster
Opcje

Mam soft T-KTMDEUC-1260.6, BT-S. Podlaczony amplituner Onkyo TX-NR686 z kinem domowym.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PawelkoslaCzy kabel HDMI sprawdzałeś czy aktulizowałeś amplituner Onkyo https://www.intl.onkyo.com/support/firmware/tx-nr686.html

0 Like
Pawelkosla
First Poster
Opcje

Kabel hdmi sprawdzalem, Onkyo tez aktualizowalem do najnowszej wersji i resetowalem do ustawien fabrycznych.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PawelkoslaWpisałem zapytanie na tym forum i taki wynik Onkyo

Wisnia92
Apprentice
Opcje

Witam, od wczoraj mam podobny problem jak w tym wątku. Nagle, bez konkretnego powodu telewizor przestał wykrywać amplituner Denon AVR-X1400H mimo, że do tej pory wszystko działało idealnie. Nie pomogły resety ustawień zarówno telewizora jak i amplitunera, wymiana kabla HDMI (było ich 5 różnych). Telewizor jakby nie rozpoznawał w ogóle urządzenia mimo, że przy ustawieniu ręcznym obsługi po ARC kino wyłącza się i włącza.
(TV to 55MU7042 z oprogramowaniem 1290)

0 Like