Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem MU7042 znikające ARC dla amplitunera

(Temat utworzony: 13-02-2018 09:49 AM)
2320 Wyświetlenia
bronet
Apprentice
Opcje

witam. Mamy problem ze "znikającym" co kilka dni amplitunerem z tv 65MU7042. Odznaczenie opcji UHD color nie daje efektu, Dźwięk tylko z tv bez możliwości przejścia na głośniki zewnętrzne. Żeby ponownie się pojawił trzeba odłączyć zasilanie od tv i odczekać kilka minut i potem ponowna konfiguracja .

Oprogramowanie zaktualizowane. Problem występuje na dwóch tv . wersja 65 cali MU7042 amplitunery Marantz seri 5 i 6

zmiany kabli hdmi , nic nie skutkuje ... Port ARC .

0 Like
35 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Domyślam się że robiłeś Konfiguracje uniwersalnego pilota podając markę i model?

Wisnia92
Apprentice
Opcje
Oczywiście. Telewizor włącza i wyłącza kino ale dalej nie pokazuje opcji wypuszczenia przez nie dźwięku.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Wisnia92  Pozostaje jeszcze podłączenie kabla optycznego.

Wisnia92
Apprentice
Opcje
Mógłbym tak zrobić ale nie jest to satysfakcjonujące mnie rozwiązanie. Najbardziej wkurza, że wszystko działało i nagle bez najmniejszego powodu przestało.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
Pozostaje zgłosić problem do serwisu.
Wisnia92
Apprentice
Opcje

Kryzys zażegnany. Okazało się, że jako użytkownik nie mam dostępu do twardego resetu telewizora. Natomiast pomogło połączenie z infolinią producenta. Pan z infolinii połączył się zdalnie z telewizorem i wykonał twardy reset. Obecnie pozostaje mi ponowna konfiguracja wszystkich ustawień ale to już "pikuś"