Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

HT-J5550W - włącza i wyłącza się w kółko

(Temat utworzony: 23-06-2020 02:28 PM)
4783 Wyświetlenia
Kamil_tp
Explorer
Opcje

Witam. Od wczoraj (19 czerwca) zauważyłem, że moje kino domowe Samsung HT-J5550W przestało działać. Po włączeniu pojawia się na sekundę ekran startowy, po czym gaśnie i włącza się na nowo - i tak w kółko. Nic nie pomaga, nie da się resetować, wyłączanie z prądu nic nie daje. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Pozdrawiam

217 Odpowiedzi
damajk
Pioneer
Opcje

HTS - J5500 - to samo. Rozmawiałem wczoraj ze wsparciem Samsunga przez Samsung Members, jeszcze o niczym nie wiedzieli. Po 5 minutach odpowiedź że inżynierowie "w pocie czoła" pracują nad rozwiązaniem.

0 Like
multi288
Apprentice
Opcje

Ciekawy jestem jak to naprawią, już od 18 czerwca jestem bez kina domowego 😞

 

0 Like
RamboJ
Pioneer
Opcje

@multi288 Możesz jeszcze oddychać bez tego kina?? Sprawa z tego co wiem jest w trakcie i jak sądzę nie ma sensu wypisywać w kółko tego samego. Będzie jakaś informacja, to na pewno nie zostaniecie bez odpowiedzi.

0 Like
Aleksa81
First Poster
Opcje

Mój model który jest jeszcze na gwarancji HT-J55550w na miesiąc przed gwarancją odmówił współpracy. Po zakończeniu oglądania filmu i wyłączeniu odtwarzacza Blu-ray, i ponownym włączeniu go za godzinę w dniu 16 czerwca zaczął samoczynnie się restartować. Cały czas po włączeniu próbuje czytać płytę, pomimo faktu, że był ustawiony jako Digital In z innego źródła na którym oglądałam filmy z platformy Netflix. 

Moje zgłoszenia są bez mojej wiedzy zamykane.

Co jest grane ? Tak mi przykro bo wcisnęłam się razem z synem w serie filmowe, które bez 5.1 tracą 50% na atrakcyjności.

Czy ktoś oprócz serwisu zewnętrznego, jest mi w stanie jakoś pomóc.

Autoryzowany serwis w Łodzi pracuje w godzinach 9:00 - 15-00.  Ja pracuję 8:00 -16:00. Nie mogę się urwać póki co z pracy. Sprzęt jest jeszcze na gwarancji do lipca !!!!

Pwozniak
Apprentice
Opcje
Nie martw się. Mam to samo... Czekamy
0 Like
Rozwiązanie
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

[KOMUNIKAT SAMSUNG]

 

Satysfakcja naszych Klientów korzystających z urządzeń BlueRay czy zestawów kina domowego, jest dla nas bardzo ważna. Jesteśmy w trakcie weryfikacji problemu. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszą Infolinią pod numerem: tel.: 801-172-678 lub +48 22 607-93-33.

MonikaGS
Helping Hand
Opcje

Komentarz do powyższego komunikatu:

 

Jeśli w powstałym wątku jest jeszcze ktoś, kto nie kontaktował się z Infolinią, zapraszam do zgłoszenia sprawy tą drogą. Agent pobierze wszystkie niezbędne informacje oraz dane kontaktowe oraz w momencie znalezienia rozwiązania, skontaktuje się zwrotnie.

lukboj
Apprentice
Opcje

Ja jeszcze nie zglaszalem problemu na infolinii ale codziennie tu zaglądam 

Proszę o informację jak tylko będzie znana procedura naprawy choć wiem że Tylko w serwisie stacjonarnym będzie możliwość... na szczęście w Częstochowie jest taki 

Pozdrawiam 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Aleksa81  Skoro masz urządzenie jeszcze na gwarancji może go oddać do sprzedawcy i zostanie on przekazany do serwisu.

0 Like
Pwozniak
Apprentice
Opcje

Kurczę... Moje kino domowe Samsung też padło. Mam model ht-5550 . Restarty i nieustająca próba czytania płyty której i tak nie ma w odtwarzaczu.

No cóż czekamy na rozwiązanie problemu...

Czy trzeba zgłosić problem gdzieś na infolinii ? 

Moje kino jest jeszcze 3 tygodnie na gwarancji.

0 Like