Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

HT-J5550W - włącza i wyłącza się w kółko

(Temat utworzony: 20-06-2020 04:30 PM)
23908 Wyświetlenia
Kamil_tp
Explorer
Opcje

Witam. Od wczoraj (19 czerwca) zauważyłem, że moje kino domowe Samsung HT-J5550W przestało działać. Po włączeniu pojawia się na sekundę ekran startowy, po czym gaśnie i włącza się na nowo - i tak w kółko. Nic nie pomaga, nie da się resetować, wyłączanie z prądu nic nie daje. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Pozdrawiam

Przejdź do rozwiązania
217 Odpowiedzi
fleks
First Poster
Opcje

Masz HT-J5500 czy HT-J5550W? Odezwij się na priv.

0 Like
Opcje

Mam BD-J5500 nie HT-J5500

0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Wiktor z podkarpacia, a udało Ci się dodzwonić do serwisu? Jaką odpowiedź dostałeś?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Opcje

Tak. Dodzwoniłem się.  Ponieważ nie chcę dwa razy podróżować do Rzeszowa (68 km w jedną stronę) umówiłem się, że po uzgodnieniu dnia wizyty, naprawią mi to na poczekaniu.  W tym tygodniu wybieram się do nich.

0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Wiktor z podkarpacia, super, daj znać, jak już będziesz po naprawie, czy wszystko działa.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Opcje

Przed chwilą wróciłem z Sanserwisu Rzeszów. Zgodnie z umową telefoniczną naprawili mi sprzęt na poczekaniu co trwało mniej niż 10 min. Zapłaciłem 50 zł.  Jestem zadowolony bo sprzęt działa 🙂.

OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Wiktor z podkarpacia, cudowna wiadomość. Oby sprzęt służył długie lata! 💪


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Opcje

BD-J5500 służy mi głównie  do korzystania z Netflix'a i Youtube na  telewizorze Samsung PS50C700 (telewizor plazmowy FHD 50 cali kupiony w styczniu 2011 r). Niestety tych aplikacji telewizor nie ma - lecz sprawuje się doskonale. Nie ma na nim ani jednego wypalonego piksela  i cały czas urzeka doskonałymi kolorami. Dlatego nie spieszę się z wymianą na nowszy model.

0 Like