Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmywarka DW60J9960US/EO nie chce sie uruchomic

(Temat utworzony: 22-07-2019 10:14 AM)
9058 Wyświetlenia
edyta1001
Student
Opcje

Mam problem ze zmywarką po po jej właczeniu wybieram program i naciskam start lecz po chwili (slychac jak zaczyna pracowac) pojawia sie sygnał dzwiekowy i mrugajace diody led sytuacja powtarza sie co kilkadziesiąt sekund. Nie wyskakuja zadne kody błedu. W czym tkwi problem?

0 Like
kristo97
First Poster
Opcje

mam dokładnie ten sam problem, potrójny sygnał dźwiękowy w odstępie ca 20 sek. czy coś udało się może ustalić? bo wygląda, że to coraz bardziej powszechny problem z tym modelem

0 Like
Opcje

Cześć @kristo97 ,

Zerknij na podpowiedź @kubiniak, w większości przypadków okazało się, że to WaterWall był blokowany. Proponuję sprawdzić również u siebie czy problem nie jest po stronie WaterWall.

 

 

olcia254234
First Poster
Opcje

Hej mam problem ze zmywarka wydaje parę sygnałów dźwiękowych przed rozpoczęciem pracy A po zakończeniu na dolnej szufladzie mam niedomyte naczynia. Nie wiem co się dzieje

0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

@olcia254234 zdejmij z dolnego kosza wszystkie naczynia z wystającymi elementami i sprawdź samą dyszę, czy nie jest krzywa, zablokowana lub zakamieniona. 

Radek_Tt
First Poster
Opcje

Witam. Mam dokładnie taki sam problem, mianowicie również pojawia się sygnał dzwiękowy i podświetlenie zaczyna mrugać (bez jakichkolwiek kodów błędów). Zmywarka później zaczyna zmywać ale wydaje dziwne dzwięki, i też czasem nie domywa naczyń. Czy problem może tkwić w tym odbijaku-silniku waterwall? Gdzie znajduję się ta część? Dzieki z góry za pomoc i wskazówki.pozdrawiam

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Radek_Tt  Witam

jaki to dokładny model zmywarki?


Radek_Tt
First Poster
Opcje
DW60J9960US
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Radek_Tt  Czy zmywarka podłączona jest przez przedłużacz, czy bezpośrednio do gniazda z uziemieniem? 2. Czy widać na sprzęcie uszkodzenia mechaniczne (obicia otarcia)? 3. Czy ostatnio wystąpiły zaniki/skoki napięcia powiązane z usterką?


Radek_Tt
First Poster
Opcje
Podłączona jest bezpośrednio do gniazdka, nie było żadnych spadków napięcia. Nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Radek_Tt  Czy po cyklu zmywania dysza wraca na tył? 5. Czy rusza się sama zaraz po włączeniu cyklu? 6. W jakim miejscu obecnie jest Water Wall?