Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Jet 75 Complete vs samsung jet 90 complete

(Temat utworzony: 22-04-2022 08:17 AM)
1901 Wyświetlenia
DariaHerbasz
Apprentice
Opcje
Dzień dobry, chciałam się zapytać jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma odkurzaczami. Jeden jest tańszy drugi trochę droższy i zastanawiam się czy jest sens aby dopłacać do droższego :smiling-face:
Wiem że różnią się rurą i stacją dokującą, ale czy różnią się też mocą ssącą, silnikiem ? Z tego co czytam w internecie to raczej ten sam odkurzacz patrząc na parametry. Była bym wdzięczna za pomoc :smiling-face:
0 Like
11 Odpowiedzi
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@DariaHerbasz. Witam. Tak naprawdę te odkurzacze różnią się tylko małymi detalami, tak jak sama Pani zauważyła mocą silnika, rurą i niewielkimi drobiazgami. W zasadzie jeden I drugi beż problemu spełni swoje zadanie. Pozdrawiam.
DariaHerbasz
Apprentice
Opcje
A znalazlam informację że odkurzacz jet 75 również ma 550W co jet 90, to teraz zgłupiałam 😅Screenshot_20220422-083709_Chrome.jpg
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Ma Pani rację moja pomyłka to czyli różnią się tylko kosmetycznie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@DariaHerbasz  Dzień Dobry

Oprócz tego co napisał @_Technik_  różnią się też wyposażeniem. Odkurzacze Samsung Jet 90 z reguły mają większą moc i większą żywotność baterii.


DariaHerbasz
Apprentice
Opcje
Tak rozumiem że jet 90 z reguły są mocniejsze dlatego pytam czy pomiędzy jet VS20T7536T5 a VS20R9046T3 w mocy silnika i siły ssącej jest jakaś różnica? Bo wolałabym stojak który jest montowany do ściany ale nie chce tracić na mocy i sile produktu z uwagi że posiadam innej marki odkurzacz o mocy 410W, który jest dla mnie niewystarczający.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Jeśli chodzi o moc ssącą to i jeden i drugi ma taką samą do 200W Jet90 z opisu bardziej nadaje się do różnych podłóg.
DariaHerbasz
Apprentice
Opcje
Poprzez dodatki ? Że rura jest inna ? Dodatki oba mają takie same prócz wysuwanej rury i tej stacji, ja już sama nie wiem który mam wziąć:) zależy mi aby był do wszystkiego w domu głównie kurz i piasek ze schodów wejściowych:) chyba zdecyduje się na jet 90
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@DariaHerbasz Jeśli pani chce bardziej do wszystkiego to proponuję wziąść sobie Jet90 według opisu on bardziej się to tego nadaje, ale oczywiście decyzja należy do Pani.
DariaHerbasz
Apprentice
Opcje
Biorę jet 90 :smiling-face: dziękuję serdecznie i pozdrawiam :smiling-face: