Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pralka WW10M86INOA/EO - pierwsze wrażenia

(Temat utworzony: 21-11-2018 03:08 PM)
322 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Od jakiegoś czasu moja żona zastanawiała się nad zakupem pralki. Była bardzo niezdecydowana. Eco Bubble, AddWash robiły na niej duże wrażenie, ale decyzji nie była wstanie podjąć. :winking-face:

Dopiero pojawienie się technologii QuickDrive spowodowało, ze zaciągnęła mnie do sklepu. :grinning-face-with-one-large-and-one-small-eye:

"Pech chciał" :winking-face:, że trafiliśmy na promocję u Tytusa, Romka i Atomka - ponad 2k taniej. Już nie udało mi się wyciągnąć zony ze sklepu. Męczyła, męczyła i kupiłem... model WW10M86INOA/EO.ww10.png

 To było w sobotę wieczorem. Pralka przywieziona w poniedziałek, ale dopiero wczoraj mogłem zadziałać.

Podłączenie do mediów, poziomowania i kal:face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy:ibracja - pikuś. Ok. 30 min. bo żona koniecznie sama chciała wykręcić blokady transportowe. A że kobietom się nie odmawia, wręczyłem klucz, wskazałem które śruby należy wykręcić i co wyjąć. Dzielna kobieta! Gdy już wszystko usunęła poprosiła o podłączenie. Co też uczyniłem. Gdy chciałem odejść zatrzymała mnie i kazała zalogować pralkę do domowej sieci wifi i sparować z jej telefonem (Galaxy S8+). 

I tu mnie zaskoczyła. Musiałem zrobić głupią minę :grinning-face-with-one-large-and-one-small-eye: bo zaśmiała się i powiedziała: "A co myślałeś, ze nie przeczytam instrukcji?" Co było robić? Wpiąłem w sieć i sparowałem z telefonem/telefonami. Pod swój i syna również.

Jaka była radocha, gdy po zakończonym praniu wszyscy dostaliśmy komunikat na telefony. Syn to nawet od konsoli wstał i przybiegł, aby pokazać. :face-with-tears-of-joy:

Zapytałem żonę o jakość prania. Powiedziała, że super, wirowanie również. A program optymalny i automatyczne dozowanie płynów to to o co jej chodziło.

Wstawiła drugie a my zaczęliśmy bawić się aplikacją na telefonie. I muszę przyznać, że to naprawdę wygoda. 

Można podejrzeć aktualny etap prania.telefon.jpg

 

 

Można tesz zmienić ustawienia rogramu i uruchomić pralkę z poziomu telefonu.telefon_2.jpg

 

 

A dla nas facetów najciekawszym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z podpowiedzi jaki program zastosować do rzeczy, które wrzuciło się do bębna. prog_1.jpgprog_2.jpgprog_3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O ile żona wczesniej uzupełniła zasobniki na płyny (te starczają na dłuższy okres) wystarczy, że kliknę start w telefonie. :smiling-face-with-sunglasses:

Dowiedziałem się również, że mogę również podgladać stan prania na zegarku. zegarek.png

 

 

Co ciekawe, ten podgląd i sterowanie pralką dostępne jest również, gdy jesteśmy np. na zakupach.

 

To chyba już wszystko oczym jako facet chciałem napisać w temacie pralki i prania. A wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam ten model. :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

A nie... nie wszystko...

Zona poinformowała mnie, że już upatrzyła sobie do kompletu suszarkę. :smiling-face:

Będzie to model DV90N8289AW/EO :smiling-face::smiling-face::smiling-face:

DV90N8289AW.png

 

 

 

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
2 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Fajna zabawka czy nie? A tak na poważnie, czy wystarczy wam rzeczy do prania ?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@vdsl2 spokojnie, to pod kątem pościeli i koców. Już żona zadba o wszysyko. 😉😁


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like