Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

piekarnik z funkcją mikrofali NQ50J3530 nie dopieka od spodu

(Temat utworzony: 31-05-2020 10:56 AM)
1538 Wyświetlenia
Jacek78
Apprentice
Opcje

Witam, jestem użytkownikiem kompaktowego piekarnika z funkcją mikrofali (model w tytule posta) i nie moge znaleźć odpowiednich ustawień żeby dania odpowiednio dopiekły sie od spodu. Kombinowałem już chyba na wszystkie sposoby, ciasto (chleb, świeża pizza) zawsze pozostaje niedopieczone (góra pięknie przypieczona - dół surowy). Pomocy!!!!!!!

13 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@EWATOM  Prosze zatem spróbować, poinstuują co można w tej sytuacji zrobić, oprócz tego jezeli jest Pani pewna że zrobiła wszystko poprawnie w kwestii ustawień piekanika i nie działa jak trzeba to można złożyć reklamacje ostatniej naprawy serwisu.

 Próbowała Pani różnych ustawień? Zmieniała Pani wysokości ustawienia rusztu i temperatury? Sytuacja powtarza się za każdym razem? Czy problem z dopiekaniem ciasta był od samego początku czy pojawił się z czasem?


0 Like
EWATOM
Journeyman
Opcje

Chyba już wszystko wypróbowałam. Na zwyklym programie gdzie ustawiam czas i temp od początku nie dopiekał Na programie automatycznym A9 (szarlotka) dopiekał id spodu i to fajnie,  nie ma możliwości ustawienia czasu a temp była 180 stopni bo sprawdzałam takim termometrem di piekarnika.  Kupiłam stoper i w sumie było ok. Ale nagle przestał dopiekać. Jak piekę takie trzy placki zajmowało mi to 16 a nawet 14 min, a nagle 30 i kapeć. Coś mu się popsuło i nawet na automatycznym nie chcę piec. Temp wtedy rosła do 180 i spadała po pewnym czasie do 140. Muszę też to nagrać. Bo w 140 a jeszcze jak się otworzy to temp spada wkładając ciasto, to w życiu nic się nie upiecze. Na takim standardowo zadałam temp 180 to mi urosła do 260 i też potem spadała. Ale żadnych błędów na wyświetlaczu. 

0 Like
JolaŁ
Expert
Opcje

@EWATOM Jak serwis autoryzowany stwierdził, że sprzęt jest sprawny, niewiele da się zrobić🤔

EWATOM
Journeyman
Opcje

Mam tego świadomość.  Ale to takie złodziejstwo jednym słowem, no wydane kupę kasy a nie za bardzo można byle ciasto upiec, czuję się jak by mnie poprostu okradli.  Że się nie da zdjęcia wstawić jak piecze mój piekarnik a teściowa upiekła to samo tak samo i pięknie wyrośnięte,  dół upieczony a ja mam kapcia za ponad 2 tyś.  To poprostu chore, że taki sprzęt sprzedają za tyle pieniędzy.  

0 Like