Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pękające okienko w pralkach z AddWash

(Temat utworzony: 15-01-2020 11:29 AM)
15938 Wyświetlenia
kvaszone
Journeyman
Opcje

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem pralki WW80K6210RW/EO z "magicznym" okienkiem w drzwiach - AddWash. Pralka kupiona trzy lata temu i generalnie jestem zadowolony z jej działania. Problemem jest owo okienko w drzwiach, które samoistnie popękało wewnątrz w dwóch miejscach (m.in przy zawiasie). Zauważyłem to przy myciu pralki bo z samego okienka dosyć rzadko korzystałem. Nastapiło to na skutek wady konstrukcyjnej - materiał nie wytrzymał naprężeń. Zrobiłem rekonesans w necie i jest to problem znany na świecie. W rozmowie z konsultantem Samsunga też mi powiedziano, że problem jest znany i dotyczył pewnej partii pralek. Wymiana to ponad tysiąc złotych w serwisie autoryzowanym czyli prawie połowa wartości całej pralki!!! Niestety zdarzyło sie to w okresie pogwarancyjnym. Może ktoś podpowie sensowne rozwiazanie tej sytuacji? Prędzej czy później zaczną się przecieki...

Liczyłem na gest handlowy ze strony Samsunga, ale na infolinii nic mi nie mogli pomóc w tej sprawie. Poniżej fotki tych peknieć.


samsung_addwash_crash_01.jpg

 

samsung_addwash_crash_02.jpg

 

samsung_addwash_crash_03.jpg

 

samsung_addwash_crash_04.jpg

 

samsung_addwash_crash_05.jpg

 

samsung_addwash_crash_06.jpg

 

73 Odpowiedzi
Doris63
Explorer
Opcje
Proszę mnie nie rozśmieszać Już serwis odpowoedział uszkodzenie mechaniczne żarty
0 Like
Doris63
Explorer
Opcje
Zauważyłam że bardzo szybko zaprzestano produkcji takich okienek więc pozostawiam to bez dalszych komentarzy.....
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Doris63, w takim razie możesz zgłosić reklamację z odwołaniem się od decyzji serwisu poprzez ten formularz (KLIKAJ TU). Musisz wyraźnie zaznaczyć, że jest to Twoja pisemna reklamacja, dodaj kod modelu, numer seryjny urządzenia, zdjęcie lub skan dowodu zakupu i opisz dokładnie sytuację.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Doris63
Explorer
Opcje
Wszystko to robiłam proszę żenada...
0 Like