Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung rb38t603cs9 błędne temperatury w lodówce po pierwszym uruchomieniu

(Temat utworzony: 12-10-2022 11:00 PM)
523 Wyświetlenia
Sajmon85
Journeyman
Opcje

Witam. Mam problem z nową lodówką. Przyjechała dziś koło 13 i stała nie włączona do 17. Po ustawieniu jej i włączenie mija 6godzin i nie może się wychłodzic. Dodam że w lodowce ani w żamrazarce nic nie ma. Lodwka ma ustawioną temperaturę na 3stopnie a jest 9 stopni. W zamrazarniku mam ustawione -18 a jest +7. Co może być nie tak? Możliwe że przyszła odrazu popsuta?

9 Odpowiedzi
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Sajmon85 Witam. Przy pierwszym uruchomieniu lodówki jej praca ciągła może trwać od kilku godzin nawet do 2 dni. Potym czasie powinna przejść w tryb pracy normalny.
Sajmon85
Journeyman
Opcje
Lodowka jest ewidentnie uszkodzona w zamrazlniku jest już +14 stopni
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Rozumiem że lodówka była transportowana na stojąco?
Sajmon85
Journeyman
Opcje
Kupiłem w sklepie rtv agd. Przywieźli mi ją ,wnieśli i rozpakowali.
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Sajmon85, w takim razie zwróć się bezpośrednio do sklepu. @_Technik_ nieprzypadkowo zapytał o to, jak lodówka była transportowana, ma to ogromne znaczenie.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Sajmon85
Journeyman
Opcje
Sklep to transportował
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Sajmon85, dlatego, tak jak napisałem wyżej, musisz zgłosić problem z lodówką bezpośrednio do sklepu.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Wszystko wskazuje na uszkodzenie samego czujnika, nieszczelność, lub agregatu. Proponuję tak jak wspomniał OleksiiA zgłosić problem do sklepu.
Sajmon85
Journeyman
Opcje
Zgłoszone z tytułu rękojmi na wymianę ale chcą ja naprawiać. Ale ja na to się nie zgadzam nie po to kupuje nowy sprzęt żeby ja naprawiać.
0 Like