Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bon do douglas

(Temat utworzony: 20-10-2017 09:25 AM)
1174 Wyświetlenia
Adamek
Student
Opcje

 Witam 2 dni temu zarajestrowałem swoją pralkę aby dostać bon do perfumerii Duglas. Już mija 2 dzień a nadal trwa weryfikacja ? Ile to ma jeszcze potrwać ? Ile trzeba na to czekać? Ktoś coś wie ?

daniel1989
First Poster
Opcje

także się podpinam, wczoraj wszystko załatwione i czekam. Czyli jak nie przyjdzie wiadomosc do 30 to przepadnie mi prezent?

0 Like
Opcje

Cześć @daniel1989

Rejestracji dokonałeś w trakcie trwania promocji więc wszystko jest na dobrej drodze do otrzymania bonu. Teraz tylko 7 dni roboczych na rozpatrzenie zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji kurier przyniesie Ci bon do domu i będziesz mógł cieszyć się "Pięknem w prezencie". 

Marzenna67
First Poster
Opcje

Witam,

 

Mam ten sam problem co wy. Zarejestrowałam pralkę w połowie listopada i nie dostałam żadnej odpowiedzi do tej pory. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam

Marzenna

0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć @Marzenna67

wysłałem do Ciebie wiadomość prywatną.

Proszę o odpowiedz.

MichałP

0 Like
Jacek_WG
Expert
Opcje

Witam wszystkich,

widzę, że jest sporo zapytań odnośnie promocji "Piękno w prezencie".

Terminy ! 

Promocja jest organizowana w okresie od 06.10.2017 do dnia 30.11.2017 lub do wyczerpania puli wszystkich Nagród, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

Wszystkie zgłoszenia Produktów w Promocji mogą być dokonane wyłącznie w terminie 14 dni od daty zakupu Produktu widniejącej na paragonie lub fakturze, jednak w każdym przypadku w terminie nie dłuższym niż do 14.12.2017 

Po tym terminie zgłoszenia nie będą w ogóle rozpatrywane. 

Nagrody !

Mamy bony o dwóch wartościach, a mianowicie 200 zł oraz 300 zł i jest to zależne od modelu urządzenia jaki zakupiliśmy.

Informuje zgodnie z tym co jest zamieszczone na głównej stronie Samsung, że bony 300 zł się skończyły, jednak nadal można rejestrować swoje produktu w celu otrzymania bonu o wartości 200 zł.  Rejestracja nie jest gwarancją otrzymania bonu.

 

Po rejestracji urządzenia, proces weryfikacji trwa 7 dni roboczych po których powinien przyjść mail o statusie wniosku. 

Jeśli nie dostaniecie maila wciągu 7 dni roboczych wysyłacie zapytanie na adres mailowy: addwash.douglas@ms.cursor.pl  z zapytaniem o  status  rejestracji podająć swoje dane osobowe  oraz dzień w którym dokonaliście  zgłoszenia. 

Po wysłaniu maila firma cursor (operator promocji) ma 14 dni roboczych na odpowiedź w sprawie reklamacji. 

 

Jeśli dostaniecie maila z pozytywną weryfikacją to w przeciągu 30 dni powinniście dostać bon wysłany firmą kurierską na adres podany w formularzu. 

Jednak jest zastrzeżenie, że bon dojdzie do Was nie później niż do 15.01.2018

 

 

W przypadku, gdy po 14 dniach roboczych nie dostajecie maila zwrotnego, kontaktujcie się z infolinią Samsung (801-172-678 ). Konsultanci zweryfikują sprawę i odpowiedzą Wam od razu bądź odzwonią do Was po sprawdzeniu szczegółów Waszego zgłoszenie z operatorem promocji.

 

W razie, gdybyście mieli jakieś dodatkowe pytania to piszcie proszę @Aleksandra_S_W i ja służymy pomocą :). 

 

 

 

 

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
wymagający
Student
Opcje

Cześć Marzenna67

Ja po kupnie pralki rejestrując produkt, żeby skorzystać z promocji  "Piękno w prezencie" też zastanawiałem się czy aby napewno bon przyjdzie. Czekałem trochę ale się opłaciło i dostałem na maila wiadomość, że został mi przyzny bon i zostanie dostarczony kurierem na adres zamieszkania. Opłacało się czekać. Z tego co wiem to jeszcze są bony 200 złotowe i każdy kto spełnił warunki regulaminu dostanie bon.

Jacek_WG
Expert
Opcje

Cześć @wymagający,

jednym słowem pisząc cierpliwość popłaca :winking-face: 

Fajnie, że udało Ci się wygrać bon, jak przyjdzie przed świętami to masz udany prezent :smiling-face:

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Joness
Student
Opcje

Witam 

22 otrzymałem potwierdzenie o rejestracji produktu oraz  o tym, że zostałem zakwalifikowany do przyznania bonu.

Dziś jest 15.01.2018r czyli data do której mieli otrzymać te bony wszyscy spełniający warunki. 

Czyżby zrobiono nas w konia !!! 

0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć @Joness

wysłałem Ci wiadomość prywatną.

Proszę o odpowiedz.

Michał P

0 Like
Joness
Student
Opcje

Dziś tj. 15.01.2018 bon dotarł. Uff