Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Podejżana gąpka za kraktką silnika w lodówce RB37J5329SS

(Temat utworzony: 16-01-2018 02:10 PM)
778 Wyświetlenia
leszek89
Student
Opcje

Witam wszystkich, niedawno zakupiłem lodówkę RB37J5329SS - nie uruchomiłem jej jeszcze bo dopatrzyłem się dziwnej gąbki za kratką silnika, która wygląda dokładnie tak samo jak gąbki zabezpieczające przy transporcie. W instrukcji nic o tym nie jest napisane. Napiszcie proszę czy jest to element konstrukcyjny czy może zapomnieli tego wyjąć ? albo czy mam wyjąć tą gąbkę sam ?


Pozdrawiam,
Leszek

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Opcje

Cześć leszek89,

Rozumiem, że kratka silnika jest przykręcona trwale, zgadza się? Jeśli tak, to nie jest to element do demontażu, lecz trwały element sprzętu. Jeśli chcesz, mogę skontaktować się z działem technicznym i ustale jaką funkcję spełnia ta gąbka.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 Odpowiedzi
Rozwiązanie
Opcje

Cześć leszek89,

Rozumiem, że kratka silnika jest przykręcona trwale, zgadza się? Jeśli tak, to nie jest to element do demontażu, lecz trwały element sprzętu. Jeśli chcesz, mogę skontaktować się z działem technicznym i ustale jaką funkcję spełnia ta gąbka.

leszek89
Student
Opcje
Dziękuję za odpowiedź, aby wyciągnąć tą gąbkę trzeba było by odkręcać śruby od tej obudowy. Tak więc zostawiam ją i nie wyjmuję, pozdrawiam :winking-face:
0 Like