Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klimatyzator AR12RXWSAURNEU nie łączy się z WiFi

(Temat utworzony: 29-07-2019 10:01 PM)
3215 Wyświetlenia
przybylkiewicz
First Poster
Opcje

Dzień dobry 

 

Mam problem, mam dwa urządzenia AR12RXWSAURNEU i nie chcą połączyć się z WiFi. Zasięg jest idealny, problem w tym, że urządzenia nawet nie próbują - dioda WiFi nie mruga. Raz na jakiś czas uda mi się je połączyć, wtedy są widoczne w aplikacji mobilnej, za parę dni znów stają się niedostępne i musze przy nich majstrować (od nowa próbować je dodawać) żeby się połączyły. Co więcej, jak włączam tryb AP w urządzeniach, nie jestem w stanie go wyłączyć. Przycisk Power powoduje, że urządzenie przestaje dmuchać, ale dalej mruga AP. 

 

W czym może być problem? 

 

Pozdrawiam 

Piotr

0 Like
18 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@przybylkiewicz  Jaki masz router marka/model ?

0 Like
przybylkiewicz
First Poster
Opcje

Hej, mam T-mobile Huawei B525

I dodatkowo repeter: TP-Link TL-WA850RE

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Podłacz się tylko z Huawei B525 do WIFI pomiń Tp-linka.

0 Like
przybylkiewicz
First Poster
Opcje

Spróbuję tak zrobić, dzięki za podpowiedź. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@przybylkiewicz  Czy udało się połączyć ?

0 Like
przybylkiewicz
First Poster
Opcje

Generalnie, to mam problem, bo TPlink jest przedłużeniem sygnału dla 1 piętra domu i sygnał Huawai jest za słaby na górze. Zrobiłem trochę inaczej - zaktualizowałem firmware w TP-linku i podłączyłem do niego jedno urządzenie. Wygląda na to, że jest ok. Drugie cały czas jest na starych ustawieniach - i cały czas ma problem. Zostawię taką konfigurację jakiś czas, sprawdzę zachowanie obu jednostek. Jak to nie pomoże, będę próbował jakoś inaczej wzmocnić sygnał z pominięciem TP-link

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Możesz też zrobić na innym repeater po sieci elektrycznej jak masz jedną fazę.

https://www.tp-link.com/common/spotlight/TL-WPA4220KIT_pl.html?siteid=15

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@przybylkiewicz  Czy udało się rozwiązać problem ? 

0 Like
shenq
First Poster
Opcje

Mam, podobny problem w klimatyzatorze AR12HSSDBWKNEU, modem z UPC Horyzon. Udało mi się sparować klimatyzację z ruterem bo dioda wifi pali sie ciągłym światłem i można sterować z poziomu smartfona (in home). Niestety nie działa sterowanie pozadomem. Nie moge dodać adresu MAC na stronie www.samsungsmartappliance.com. Jakies pomysły co z tym zrobić ? może trzeba jakos skonfigurowąc modem

0 Like